Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Якими повинні бути тарифи на санітарно-епідемічні послуги? » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Новини » Якими повинні бути тарифи на санітарно-епідемічні послуги?

Якими повинні бути тарифи на санітарно-епідемічні послуги?

Держпідприємництво виносить на обговорення проект постановиНа опрацюванні в Держпідприємництві знаходиться проект постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2003 р. № 1351», поданий на розгляд та погодження Державною санітарно-епідеміологічною службою України.

Проектом запропоновано оновити прейскуранти на роботи та послуги у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Проаналізувавши зміни, фахівцями відомства встановлено, що тарифи на платні послуги у даній сфері передбачається значно підвищити у порівнянні з діючими (причому в окремих випадках у 10-15 разів).

Так, наприклад, розробником за виділення ентеровірусів, аденовірусів з об’єктів середовища життєдіяльності людини на культурі клітин з негативним результатом передбачається встановити ціну в розмірі 1494,93 грн., а з позитивним результатом – в розмірі 2647,95 грн. (на сьогодні, вартість цих послуг становить 109,25 грн. та 242,04 грн. відповідно).

Вартість бактеріологічних та вірусологічних досліджень біологічного матеріалу та проб з об’єктів середовища життєдіяльності людини із застосуванням реакції нейтралізації планують збільшити в 9 разів (з 160,76 грн. до 1444,11 грн.).

Індикація вірусів грипу та інших вірусів респіраторної групи, на думку розробника, повинна коштувати 2549,67 грн., хоча на сьогодні ціна даної послуги становить 476,76 грн.

 

Держпідприємництво просить усіх зацікавлених сторін проаналізувати запропоновані зміни та в найкоротший термін надати обґрунтовані зауваження і пропозиції до проекту постанови.

 

Проект


Інформація з сайту Дежпідприємництва

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік