Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Надання дублікату втраченого або зіпсованого свідоцтва про право власності на житло » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Надання дублікату втраченого або зіпсованого свідоцтва про право власності на житло

Надання дублікату втраченого або зіпсованого свідоцтва про право власності на житло

Документи, які подаються представнику адміністративного органу:

 1. Заява довільної форми про надання дублікату втраченого або зіпсованого свідоцтва про право власності  на житло, яка подається на ім’я керівника органу приватизації. Заяву подають ті фізичні особи, які брали участь у приватизації житла та на імя яких видавалося свідоцтво про власності на житло, кожен із яких особисто підписує заяву.

 2. Довідка міського комунального підприємства бюро технічної інвентаризації про належність жилого приміщення.

 3. Опубліковане в пресі повідомлення про недійсність втраченого або зіпсованого свідоцтва про право власності на житло.

 4. Інформаційна довідка з Реєстру прав власності на нерухоме майно Реєстраційної служби Луганського міського управління юстиції Луганської області про реєстрацію права та їх обтяжень.

 5. Засвідчені суб’єктом (суб’єктами) звернені копії паспортів громадян України та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера. У випадку смерті особи, на яку було оформлено свідоцтво про право власності на житло, копія свідоцтва про смерть.

 6. У випадку смерті особи, на яку було оформлено свідоцтво про право власності на житло, додатково надається запит від нотаріуса про заведення спадкової справи у нотаріуса.

 7. У разі потреби, додатково надається довідка про відсутність заборони  відчуження, арешту або інших обтяжень на майно на яке видається дублікат.

 8. У разі звернення уповноваженого представника - оригінал або нотаріально посвідчена копія документа, що посвідчує повноваження цієї особи, та копія її паспорту.

Платність надання адміністративної послуги:

Безоплатно

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Питання про надання дублікату втраченого або зіпсованого свідоцтва про право власності на житло, розглядається УПРАВЛІНННЯМ КОМУНАЛЬНИМ МАЙНОМ Луганської міської ради у термін не більше одного місяця з дня надходження відповідної заяви. Якщо в місячний термін вирішити порушені у заяві питання неможливо, суб’єкт надання адміністративної послуги повідомляє суб’єкта звернення про продовження вищевказаного терміну.

Закони України:

 • п. 11 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 • Закон України «Про адміністративні послуги»

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

 1. Невідповідність документів, наданих суб’єктом звернення, вимогам п. 9 цієї інформаційної картки.

 2. Якщо свідоцтво про право власності на житло було видане відомством яке на теперішній час ліквідоване, але його архівні документи щодо приватизації житлового фонду непередані до органу приватизації  Луганської міської ради.

Файли для завантаження:

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік