Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у вигляді виписки » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у вигляді виписки

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у вигляді виписки

Документи, які подаються державному реєстратору:

 1. Запит про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (додаток 1 до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 № 1846/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.12.2012 за № 2105/22417). Запит про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців подається у письмовій формі, заповнюються українською мовою машинодруком або від руки розбірливими друкованими літерами, без виправлень.
 2. Документ, що підтверджує внесення плати за отримання відповідних відомостей (копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку).
 3. Документ, що посвідчує особу заявника, відповідно до підпункту 1 пункту 2 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року № 1147 (із змінами).
 4. Документ, що підтверджує повноваження уповноваженої особи – у разі подання запиту уповноваженою особою.

Платність надання адміністративної послуги:

Платно

Розмір плати за надання адміністративної послуги:

За одержання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців справляється плата в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (17 грн.).

Розрахунковий рахунок для внесення плати:

отримувач: Державна реєстраційна служба України, код ЄДРПОУ – 37508344;

реєстраційний рахунок № 31254201178683 в ГУДКСУ у м. Києві, МФО 820019;

забезпечити обов'язкове зазначення в призначенні платежу назви та коду платної послуги (витяг код 01; виписка код 02; довідка 03; публікація повідомлень ЮО код 04);

оплату кожної платної дії з ЄДР здійснювати за окремим платіжним дорученням, або платежам, що містить всі вищезазначені реквізити.      

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців або письмове повідомлення про відмову у наданні відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців видається (надсилається поштовим відправленням) протягом двох робочих днів з дати подання запиту про надання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Закони України:

 • Закон України від 15.05.2003 № 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (статті 8, 20, 21).

Акти центральних органів виконавчої влади:

 • Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 14.12.2012 № 1846/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 18.12.2012 за № 2105/22417.

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

 1. У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців є запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.
 2. У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців є запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.
 3. Запит подано особою, яка не підтвердила на це повноваження.
 4. У запиті про надання виписки відсутні відомості для  критеріїв пошуку відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців для формування виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
 5. Запитувачем не подано документ, що підтверджує внесення плати за отримання виписки, крім випадків, встановлених Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", або плата внесена не в повному обсязі.

Файли для завантаження

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік