Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Погодження паспорту оздоблення фасаду будівлі (її частини) » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Погодження паспорту оздоблення фасаду будівлі (її частини)

Погодження паспорту оздоблення фасаду будівлі (її частини)

Документи, які подаються представнику адміністративного органу:

 1. Заява яка подається на ім’я директора департаменту архітектури та містобудування Луганської міської ради, головного архітектора (Додаток 1 - для фізичних осіб та Додаток 2 - для юридичних осіб), що додається до інформаційної картки.

 2. Засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування на об’єкт нерухомого майна – будівлю, її частину.

 3. Згода власника (балансоутримувача) щодо намірів виконання робіт з поточного ремонту, відновлення, реставрації будівлі, споруди її частини.

 4. Позитивний висновок відповідного органу охорони культурної спадщини, якщо об’єкт є пам’яткою культурної спадщини.

 5. Висновок та пропозиції науково – дослідницької установи, у разі перебудови надбудови, втручання у несучі та огороджувальні конструкції будівлі їх зміни від первинних проектних параметрів та архітектурних задумів.

 6. Документ, що посвідчує особу (представника юридичної особи), пред’являється особисто.

 7. Паспорт оздоблення фасаду будівлі (її частини) розташованої на території житлової та громадської забудови, розташованої в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення  (2 (два) примірники) в складі:

 • Схема (план) на топографічному плані (М1:500), які відображають існуючу містобудівну ситуацію, саму будівлю та поруч розташовані об’єкти;

 • Розгортка фасадів М1:100 або М 1:50, з позначенням висот, матеріалу колористичного рішення (відомість оздоблення) із застосуванням загальноприйнятих палітр фарб для матеріалів зовнішнього оздоблення;

 • Фрагменти окремих архітектурних елементів, креслення деталей, вузлів тощо М 1:50 або М 1:20;

 • Фотофіксація існуючого стану фасаду будівлі та сусідніх будівель та споруд (за наявністю);

 • Рекомендації щодо виконання робіт;

Платність надання адміністративної послуги:

Безоплатно.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Питання щодо паспорту оздоблення фасаду будівлі (її частини) розташованої на території житлової та громадської забудови, розташованої в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення розглядається ДЕПАРТАМЕНТОМ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, а саме, директором ДЕПАРТАМЕНТУ, головним архітектором або його заступниками протягом п’ятнадцяти робочих днів з дня надходження пакета документів.

У разі відмови у наданні адміністративної послуги готується лист про відмову з посиланням на чинне законодавство та зазначенням причин такої відмови у п’ятнадцятиденний термін з дня надходження пакета документів.

Закони України:

 • Закон України «Про архітектурну діяльність» (ст. 14)
 • Закон України «Про охорону культурної спадщини» (ст 24, 26)

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

 • Правила благоустрою території м. Луганська, зі змінами та доповненнями, затверджених рішенням Луганської міської ради від 21.08.2007 №21/3 «Про затвердження правил благоустрою території м. Луганська»

 • Генеральний план м. Луганська, затверджений рішенням Луганської міської ради від 25.01.2011 № 5/1 «Про затвердження Генерального плану м. Луганська»

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру:

 1. Подання суб’єктом звернення неповного пакета документів згідно із встановленим вичерпним переліком;

 2. У поданих документах виявлені завідомо неправдиві відомості.

 3. Невідповідність паспорту оздоблення фасаду будівлі (її частини) розташованої на території житлової та громадської забудови, розташованої в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення вимогам чинної містобудівної документації на місцевому рівні, детальним планам території, архітектурно-планувальним рішенням проектів забудови відповідної території, естетики та колористики в системі існуючої (опорної) або перспективної забудови, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

Файли для завантаження

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік