Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Погодження проекту улаштування огорожі » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Погодження проекту улаштування огорожі

Погодження проекту улаштування огорожі

Документи, які подаються представнику адміністративного органу:

  1. Заява яка подається на ім’я директора департаменту архітектури та містобудування Луганської міської ради, головного архітектора (Додаток 1 - для фізичних осіб та Додаток 2 - для юридичних осіб), що додається до інформаційної картки.

  2. Засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію.

  3. Проект улаштування огорожі на території житлової та громадської забудови, розташованої в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення  (2 (два) примірники) в складі:

3.1. Схема (план) встановлення огорожі з визначенням розмірів, на топографічному плані (М1:500), яке відображає існуючу ситуацію, з нанесеними червоними лініями;

3.2. Розгортка огорожі М1:100 або М 1:50, з позначенням висоти, матеріалу та кольору огорожі;

3.3. Фрагменти огорожі, креслення воріт, хвірток М 1:50 або М 1:20;

3.4. Фотофіксація існуючого стану земельної ділянки (огорожі) та сусідніх (суміжних) земельних ділянок (огорож).

 

4. Згода власників суміжних земельних ділянок, завірена в установленому порядку – у разі влаштування огорожі між суміжними земельними ділянками окремих землекористувачів, конструкція якої передбачає часткове втручання на суміжну земельну ділянку.

5. Документ, що посвідчує особу (представника юридичної особи), пред’являється особисто.

Платність надання адміністративної послуги:

Безоплатно.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Питання щодо погодження проекту улаштування огорожі на території житлової та громадської забудови, розташованої в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення розглядається ДЕПАРТАМЕНТОМ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, а саме, директором ДЕПАРТАМЕНТУ, головним архітектором або його заступниками протягом п’ятнадцяти робочих днів з дня надходження пакета документів.

У разі відмови у наданні адміністративної послуги готується лист про відмову з посиланням на чинне законодавство та зазначенням причин такої відмови у п’ятнадцятиденний термін з дня надходження пакета документів.

Закони України:

  • Закон України «Про архітектурну діяльність» (ст 14)

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

  • Рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 16.08.2013 №218/1 «Про визначення вимог до деяких елементів благоустрою території житлової та громадської забудови м. Луганська».
  • Генеральний план м. Луганська, затверджений рішенням Луганської міської ради від 25.01.2011 № 5/1 «Про затвердження Генерального плану м. Луганська»

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру:

  1. Подання суб’єктом звернення неповного пакета документів згідно із встановленим вичерпним переліком;

  2. У поданих документах виявлені завідомо неправдиві відомості.

  3. Невідповідність проекту улулаштування огорожі на території житлової та громадської забудови, розташованої в історичній частині міста, історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення вимогам чинної містобудівної документації на місцевому рівні, детальним планам території, архітектурно-планувальним рішенням проектів забудови відповідної території, естетики та колористики в системі існуючої (опорної) або перспективної забудови, державним будівельним нормам, стандартам і правилам.

Файли для завантаження

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік