Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

Документи, які подаються представнику адміністративного органу:

 1. Заява, яка подається на ім’я директора департаменту архітектури та містобудування Луганської міської ради, головного архітектора (Додаток 1 - для фізичних осіб та Додаток 2 - для юридичних осіб), що додається до інформаційної картки.
 2. Засвідчена в установленому порядку копія документа про право власності (користування) земельною ділянкою*.
 3. Копія документа про наявність у замовника права власності на об’єкт містобудування (у разі якщо намір забудови передбачає реконструкцію, реставрацію існуючого об’єкта містобудування).
 4. Ситуаційний план (схема) щодо місцезнаходження земельної ділянки (у довільній формі) (2 кольорових примірники у форматі А4).
 5. Викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000 (2 примірники).
 6. Кадастрова довідка з містобудівного кадастру (у разі наявності).
 7. Черговий кадастровий план (витяг із земельного кадастру - за умови відсутності містобудівного кадастру) (2 примірники).
 8. Фотофіксація земельної ділянки (з оточенням).
 9. Містобудівний розрахунок з техніко-економічними показниками запланованого об'єкта будівництва.
 10. Попередній договір щодо укладання договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Луганська (3 примірники)**.

Примітка:

* У разі:

- реконструкції, реставрації існуючих об’єктів містобудування усіх форм власності;

- нового будівництва, відповідно до містобудівної документації об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури на замовлення органів державної влади та органів місцевого самоврядування, на відповідних землях державної чи комунальної власності, містобудівні умови та обмеження можуть надаватися за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою.

** У разі, якщо це передбачено ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядком залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м.Луганська, затвердженим рішенням Луганської міської ради від 29.07.2011 №12/19 «Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Луганська».

Платність надання адміністративної послуги:

Безоплатно.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Питання щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки розглядається ДЕПАРТАМЕНТОМ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ протягом семи робочих днів з дня реєстрації заяви.

У разі відмови у наданні адміністративної послуги готується лист про відмову з посиланням на чинне законодавство та зазначенням причин такої відмови у семиденний термін з дня реєстрації заяви.

Закони України:

 • Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності»(ст. 26, 29);

Акти центральних органів виконавчої влади:

 • Порядок надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст, а  також перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 № 109.

Акти місцевих органів виконавчої влади/ органів місцевого самоврядування

 • Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Луганська, затверджений рішенням Луганської міської ради від 29.07.2011

  № 12/19 «Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Луганська».

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру:

 1. Подання суб’єктом звернення неповного пакета документів згідно із встановленим вичерпним переліком;
 2. Невідповідність намірів забудови земельної ділянки положенням відповідної містобудівної документації на місцевому рівні.

Файли для завантаження

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік