Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Видача свідоцтва про право власності на житло (жиле приміщення у гуртожитку) » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Видача свідоцтва про право власності на житло (жиле приміщення у гуртожитку)

Видача свідоцтва про право власності на житло (жиле приміщення у гуртожитку)

Документи, які подаються представнику адміністративного органу:

 1. Оформлена заява на приватизацію жилого приміщення у гуртожитку.
 2. Довідка про склад сім'ї та займані приміщення. Довідка про склад сім'ї та займані приміщення оформлюється громадянином на підприємстві (організації), що обслуговує гуртожиток. У довідці  вказуються члени сім'ї наймача, які зареєстровані та мешкають разом з ним, а також тимчасово відсутні особи, за якими зберігається право на житло. У довідці також вказуються новонароджені, і на них враховується норма площі, що передається безкоштовно.
 3. Копія ордера про надання жилої площі (копія договору найму жилої площі у гуртожитку).
 4. Документ, що підтверджує невикористання ним житлових чеків для приватизації державного житлового фонду. Документом, що підтверджує  невикористання громадянином житлових чеків для  приватизації  державного житлового фонду, є довідка з попередніх місць проживання (після 1992 року)  щодо невикористання права на приватизацію державного житлового фонду.
 5. Копія документа, що підтверджує право на пільгові умови приватизації, які передбачені діючим законодавством.
 6. Заява - згода тимчасово відсутніх членів сім'ї наймача на приватизацію жилих приміщень у гуртожитку.
 7. За неповнолітніх членів сім'ї наймача рішення щодо приватизації житла приймають батьки (усиновлювачі) або піклувальники. Згоду на участь у  приватизації дітей вони засвідчують своїми підписами у заяві біля прізвища дитини. Якщо дитина віком від 14 до 18 років (настає неповна цивільна дієздатність особи), додатково до заяви додається письмова нотаріально засвідчена згода батьків (усиновлювачів) або піклувальників.
 8. Паспорти всіх членів сім`ї та свідоцтва про народження неповнолітніх дітей (після прийняття документів повертаються).
 9. Ксерокопії паспортів і свідоцтв про народження неповнолітніх дітей.
 10. Інші документи за потребою, що не суперечать чинному законодавству.

Платність надання адміністративної послуги:

Безоплатно.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Один місяць

Закони України:

 • Закон України «Про приватизацію державного житлового фонду» від 19.06.1992 №2482- ХІІ
 • Закон України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» від 04.09.2008 №500-VI

Акти центральних органів виконавчої влади:

 • Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затверджене наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 16.12.2009 № 396, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 29.01.2010 № 109/17404

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру:

 1. Громадянин не має громадянства України.

 2. Громадянином не надані необхідні документи у повному обсязі.

 3. Громадянин прожив у гуртожитку менше п`яти років.

 4. Громадянин займає у кімнаті гуртожитку ліжко-місце.

 5. Громадянин мешкає у гуртожитку і має інше власне житло.

 6. Громадянин раніше приймав участь в приватизації житла та використав свої житлові чеки. 

Файли для завантаження

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік