Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Видача свідоцтв про державну реєстрацію місцевих (обласних) благодійних організацій, а також обласних відділень, філій, представництв всеукраїнських, міжнародних благодійних організацій » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Видача свідоцтв про державну реєстрацію місцевих (обласних) благодійних організацій, а також обласних відділень, філій, представництв всеукраїнських, міжнародних благодійних організацій

Видача свідоцтв про державну реєстрацію місцевих (обласних) благодійних організацій, а також обласних відділень, філій, представництв всеукраїнських, міжнародних благодійних організацій

Документи, які подаються:

Для державної реєстрації благодійної організації до відповідного адміністративного органу подається заява засновників (засновника) чи їх уповноважених представників, підписи яких засвідчуються у нотаріальному порядку, у місячний термін з дня прийняття рішення про заснування благодійної організації установчими зборами (з'їздом, конференцією) (завантажити).

До заяви додаються:

1. Протокол установчих зборів (з'їзду, конференції) із зазначенням рішення про заснування благодійної організації та затвердження статуту (положення), рішення про вибори виконавчих, розпорядчих та контролюючих органів.

2. Статут (положення) благодійної організації у двох примірниках.

3. Відомості про засновників (засновника) благодійної організації:

для фізичних осіб - прізвище, ім'я та по батькові, рік народження, місце проживання і місце роботи, посада;

для юридичних осіб - назва, юридична адреса, копія статуту (положення) та копія документа про реєстрацію, засвідчені в установленому законом порядку, рішення керівного органу або протокол загальних зборів колективу, яким підтверджується згода на заснування благодійної організації.

Іноземна юридична особа подає документ, що свідчить про її реєстрацію в країні місцезнаходження. Цей документ повинен бути засвідчений відповідно до законодавства країни, яка його видала, перекладений українською мовою та легалізований в установленому законодавством України порядку.

4. Відомості про органи управління благодійної організації та членів виконавчого органу (прізвище, ім'я та по батькові, рік народження, місце проживання і місце роботи, посада), а також підтвердження юридичної адреси (гарантійний лист власника приміщення, договір оренди тощо). У разі надання під юридичну адресу займаної квартири подаються довідка про склад сім'ї та заяви повнолітніх членів сім'ї про свою згоду.

5. Відомості про наявність відділень (філій, представництв) благодійної організації, підтверджені протоколами загальних зборів членів її відділень (філій) або їх представників, довіреність та інші документи.

6. Документ про сплату коштів за державну реєстрацію благодійної організації.

Для реєстрації відділення всеукраїнської, міжнародної благодійної організацій до адміністративного органу подається заява (завантажити).

До заяви додаються:

1. Статут (положення) відділення у двох примірниках.

2. Протокол установчих зборів (з'їзду, конференції), на яких прийнято статут (положення) благодійної організації та обрано органи управління.

3. Відомості про засновників (засновника) відділення.

4. Копії статуту (положення) та свідоцтва про державну реєстрацію всеукраїнської, міжнародної благодійної організації, засвідчені в нотаріальному порядку.

5. Підтвердження органом управління всеукраїнської, міжнародної благодійної організації факту про створення цього відділення і затвердження його статуту (положення).

6. Документ, що засвідчує сплату коштів за державну реєстрацію відділення.

7. Підтвердження юридичної адреси (гарантійний лист власника приміщення, договір оренди тощо). У разі надання під юридичну адресу займаної квартири подаються довідка про склад сім'ї та заяви повнолітніх членів сім'ї про свою згоду.

З моменту державної реєстрації відділенню надається статус юридичної особи.

Для реєстрації філії, представництва всеукраїнської, міжнародної благодійної організації подаються:

1. Заява керівника всеукраїнської, міжнародної благодійної організації (завантажити).

2. Копії статуту (положення) та свідоцтва про державну реєстрацію благодійної організації, засвідчені у нотаріальному порядку.

3. Рішення органу управління благодійної організації про створення філії, представництва.

4. Копія довіреності на здійснення представницьких функцій, оформлена в установленому законодавством порядку (із зазначенням терміну її дії, прізвища та імені представника, місця проживання, повноважень).

5. Документ, що засвідчує сплату коштів за державну реєстрацію філії, представництва.

Філії та представництва, створені всеукраїнською, міжнародною благодійною організацією, підлягають державній реєстрації без надання їм статусу юридичної особи.

Платність надання адміністративної послуги:

Платно.

Розмір плати за надання адміністративної послуги:

0,5 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

заява про державну реєстрацію благодійної організації, а також відділень, філій, представництв всеукраїнських, міжнародних благодійних організацій розглядається реєструючим органом у двомісячний термін з дня подання всіх необхідних документів. Орган, який здійснює державну реєстрацію, може проводити перевірку відомостей, що містяться в поданих документах.

Закони України:

  • Закон України “Про благодійництво та благодійні організації”
  • Закон України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму”

Нормативно-правові акти:

  • Положення про порядок державної реєстрації благодійних організацій, затверджене Постановою КМУ від 30.03.1998 року № 382.

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата:

  • Постанова Кабінету Міністрів України “Про розміри і порядок справляння плати за державну реєстрацію благодійних організацій” .

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

  1. Подання до реєструючого органу неповного пакету документів, необхідних для одержання адмінпослуги.
  2. У реєстрації благодійної організації (а також обласних відділень, філій, представництв всеукраїнських, міжнародних благодійних організацій) може бути відмовлено, якщо його назва, статутний або інші документи, подані для реєстрації об'єднання, суперечать вимогам законодавства України.
  3. Порушення встановленого Законом України "Про благодійництво та благодійні організації" та іншими нормативно-правовими актами порядку заснування благодійної організації або наявність раніше зареєстрованої благодійної організації під такою ж назвою є підставою для відмови у державній реєстрації.

Файли для завантаження:

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік