Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Документи, які подаються державному реєстратору:

Реєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (форма 4).

 

Додатково подається:

 1. Примірник оригіналу (ксерокопія, нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого  органу  управління юридичної особи  про  зміну  керівника  або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи,  або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи  без  довіреності, у тому числі підписувати договори, та/або примірник оригіналу  (ксерокопію, нотаріально засвідчену копію) розпорядчого документа про їх призначення – у разі, якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців,  пов'язані із зміною  керівника  або осіб, що обираються (призначаються) до органу управління юридичної особи, або осіб, які мають право вчиняти дії від імені юридичної особи  без  довіреності, у тому числі підписувати договори. 
 2. Примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія рішення уповноваженого  органу управління юридичної особи про внесення змін до складу засновників (учасників) та один з документів, передбачених частиною третьою статті 29 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" – у разі, якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, вносяться у зв'язку із зміною складу засновників (учасників)  юридичної особи, утвореної на підставі модельного статуту. 
 3. Примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія рішення уповноваженого органу управління  юридичної  особи  про  внесення  змін, які пов’язані  із  зміною місцезнаходження та/або найменування юридичної особи – у разі, якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, вносяться у зв'язку із зміною місцезнаходження та/або найменування юридичної особи, утвореної на підставі модельного статуту.
 4. Примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія рішення уповноваженого органу управління  юридичної особи  про зміни, які пов’язані із зміною статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) юридичної особи – у разі, якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному  державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, пов'язані із зміною статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) юридичної особи, що діє на підставі  модельного статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів України.
 5. Примірник оригіналу (ксерокопія, нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу  управління юридичної особи про зміни, які пов’язані  із   зміною обмежень щодо представництва від імені юридичної особи – у разі, якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному  реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, пов'язані із  зміною обмежень  щодо  представництва  від імені юридичної особи.
 6. Документ, що підтверджує внесення плати за публікацію у спеціальному друкованому засобі  масової інформації повідомлення про зміну місцезнаходження юридичної особи, зміну найменування юридичної особи, зменшення статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) (копія  квитанції або копія платіжного доручення з відміткою банку) – у разі, якщо зміни до відомостей про юридичну особу,  які містяться в Єдиному  державному  реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців,  пов'язані із зміною місцезнаходження юридичної  особи, зміною найменування юридичної особи, зменшенням статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) юридичної особи.

Вимоги до документів:


Документи, які подаються (надсилаються поштовим відправленням) державному реєстратору, повинні бути викладені державною мовою.

Реєстраційна картка заповнюється машинодруком або від руки друкованими літерами. Якщо документи надсилаються державному реєстратору поштовим відправленням, справжність підпису заявника на реєстраційній картці повинна бути нотаріально засвідчена.

Підпис особи, уповноваженої діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу),  на реєстраційній картці повинен бути засвідчений відповідною посадовою особою в установленому порядку.

Платність надання адміністративної послуги:

Безоплатно.

 

У разі, якщо зміни до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, пов’язані із зміною місцезнаходження юридичної особи, зміною найменування юридичної особи, зменшенням статутного капіталу (статутного або складеного капіталу) юридичної особи – справляється плата за публікацію повідомлень у спеціалізованому друкованому засобі масової інформації в розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51 грн.).

Розрахунковий рахунок для внесення плати

отримувач: Державна реєстраційна служба України, код ЄДРПОУ – 37508344; 

реєстраційний рахунок № 31254201178683 в ГУДКСУ у м. Києві, МФО 820019; 

забезпечити обов'язкове зазначення в призначенні платежу назви та коду платної послуги (витяг код 01; виписка код 02; довідка 03; публікація повідомлень ЮО код 04); 

оплату кожної платної дії з ЄДР здійснювати за окремим платіжним дорученням, або платежам, що містить всі вищезазначені реквізити.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запису про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, здійснюється не пізніше наступного робочого дня з дати надходження документів.

 

Повідомлення про залишення без розгляду поданих документів видається не пізніше наступного робочого дня з дати надходження документів.

Закони України:

 • Закон України від 15.05.2003 № 755-IV "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (статті 8, 19, 22).

Акти центральних органів виконавчої влади:

 • Наказ Міністерства юстиції України від 14.10.2011 № 3178/5 "Про затвердження форм реєстраційних карток", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 19.10.2011 за № 1207/19945.
 • Наказ Міністерства юстиції України від 17.04.2013 № 730/5 "Про затвердження форм заяв та повідомлень, надання (надсилання) яких встановлено Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 24.04.2013 за № 671/23203.

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

 1. Документи подані не за місцем проведення державної реєстрації.

 2. Документи не  відповідають  вимогам,  встановленим  частинами першою - п'ятою статті 8 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців".

 3. Документи подані не у повному обсязі.

 4. Документи подані особою, яка не має відповідних повноважень.

 5. До державного реєстратору надійшло рішення суду щодо заборони проведення реєстраційних дій,  яке набрало законної сили.

Файли для завантаження

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік