Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Комплексне вивчення документів та підготовка висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи нормативної документації » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Комплексне вивчення документів та підготовка висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи нормативної документації

Комплексне вивчення документів та підготовка висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи нормативної документації

Документи, які подаються:

1. Заява про проведення робіт для потреб державної санітарно-епідеміологічної експертизи (у 2-х примірниках) (завантажити)..

2. Заява (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р.№1176) (завантажити).

3. Документ про надання повноважень представникові заявника представляти його інтереси при узгодженні документа.

4. Договір на виконання робіт (послуг)

5. Копія свідоцтва платника податку.

6 Проект нормативного документа (ТУ, сповіщення про зміну ТУ, державний або галузевий стандарт). При узгодженні сповіщення про зміну ТУ до проекту зміни додається копія нормативного документу у останній редакції.

7. До проекту нормативного документа на серійний випуск промислової продукції, виробів та обладнання (далі продукції) додаються: креслення загального виду, технологічний процес виробництва, протокол і акт приймальних (періодичних) випробувань на відповідність продукції вимогам нормативного документу, у тому числі вимогам безпеки з охорони та гігієни праці, техніки безпеки та охорони довкілля.

У разу подання нормативного документ на промислову продукцію хімічного виробництва, до комплекту документів додається: карта небезпечного фактору на кожну хімічну речовину, що використовується у якості сировини, напівпродуктів, готового продукту та відходів виробництва, та технологічний регламент.

У разі наявності при експлуатації продукції, що виготовлена за вимогами нормативного документу, що представлено на розгляд, шкідливих факторів умов праці та трудового процесу, до комплекту документів додаються протоколи санітарно-гігієнічних досліджень (шкідливих речовин у повітрі робочої зони, рівнів виробничого шуму, виробничої загальної або локальної вібрації, мікроклімату та інших факторів).

8. У разі подання нормативного документу на повторний розгляд, до вказаного вище комплекту документів додається пояснювальна нотатка з посиланням на раніше виданий висновок ( № та дату) про непогодження нормативного документу, та на здійснене розробником нормативного документа і проведене виправлення помилок та порушень санітарних норм і правил.

Примітка: по структурі та повноті викладення вимог безпеки нормативний документ повинен відповідати вимогам : ДСТУ 1.3:2004 зі змінами; ДСТУ 1.5:2003; ДСТУ-Н 4486:2005; та ГОСТ 2.114-95.

Платність надання адміністративної послуги:

Платно

Розмір плати за надання адміністративної послуги:

Оплата згідно тарифів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 662 від 11.05.2006р. складає 200 грн. (без ПДВ).

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

30 календарних днів

Термін надання ґрунтовної відповіді щодо неможливості надання послуги не більше 5 робочих днів з часу подання документів.

Примітка: у цей термін не входить час, протягом якого об`єкт перебуває на додаткових дослідженнях, та час, що необхідний заявникові для усунення зауважень. Про необхідність додаткових досліджень виконавець повідомляє заявника письмово. Лист є підставою для подовження терміну проведення експертизи.

Закони України:

  • Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» із змінами
  • Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності. із змінами

Нормативно-правові акти:

  • Постанова Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо упорядкування видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності»
  • Порядок проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи, затверджений наказом МОЗ України, зареєстрований в Мін’юсті України від 31.03.2006р. №362/12236
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р.№1176 "Про затвердження форми заяви на одержання суб'єктом господарювання або уповноваженою ним особою документів дозвільного характеру".

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата:

  • Постанова Кабінету Міністрів України № 662 від 11.05.2006 р.

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

  1. Подання суб’єктом господарювання неповного пакета документів, необхідних для одержання адмінпослуги,
  2. Виявлення у поданих документах завідомо неправдивих відомостей.
  3. Не виконання одержувачем зобов`язань по сплаті адмінпослуги, витрат пов`язаних з проведенням лабораторних досліджень (при необхідності їх проведення).
  4. Негативний висновок за результатами проведеної експертиз, обстеження та інше.

Файли для завантаження:

 

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік