Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Видача ліцензій на імпорт товарів суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Видача ліцензій на імпорт товарів суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності

Видача ліцензій на імпорт товарів суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності

Документи, які подаються:

 1. Заявка на одержання ліцензії на імпорт за формою, затвердженою наказом Міністерства економіки України від 14.09.2007 N 302 (Завантажити).
 2. Лист-звернення щодо оформлення ліцензії з гарантією сплати державного збору за її видачу.
 3. Копія свідоцтва про державну реєстрацію, завірена в установленому законодавством порядку.
 4. Копія зовнішньоекономічного договору (контракту), усі додатки та специфікації до нього, завірені в установленому законодавством порядку.
 5. Оригінал погодження відповідного уповноваженого органу виконавчої влади (у випадках, визначених Кабінетом Міністрів України).

Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності несуть відповідальність за недостовірність відомостей, що подаються для розгляду заявок на одержання ліцензій.

Платність надання адміністративної послуги:

Платно

Розмір плати за надання адміністративної послуги:

у режимі неавтоматичного ліцензування – 780 грн.

у режимі автоматичного ліцензування – 220 грн.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

У разі запровадження режиму автоматичного ліцензування строк видачі ліцензії не повинен перевищувати 10 робочих днів від дати одержання заявки та інших необхідних документів, що відповідають установленим вимогам.

У разі запровадження режиму неавтоматичного ліцензування строк розгляду заявок не повинен перевищувати 30 днів від дати їх одержання, якщо заявки розглядаються в порядку їх надходження, та більше 60 днів від дати закінчення оголошеного строку приймання заявок, якщо всі вони розглядаються одночасно.

Ліцензія видається із строком дії, що не перешкоджає здійсненню суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності імпорту, у тому числі з віддалених місць, та відповідає умовам зовнішньоекономічного договору (контракту). Увезення товару за ліцензією може здійснюватися окремими партіями. Ліцензія є дійсною для митного оформлення товарів протягом строку її дії. У разі встановлення кількісних обмежень на імпорт товарів строк дії ліцензії не повинен перевищувати строку дії кількісних обмежень.

Закони України:

 • Закон України "Про зовнішньоекономічну діяльність" від 16.04.1991 №959-XII, cт.16.

Нормативно-правові акти:

 • Постанова Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 № 1183 «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2011 рік».
 • Наказ Міністерства економіки України від 14.09.2007 № 302 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо ліцензування імпорту товарів та внесення змін до Порядку розгляду заявок на видачу ліцензій у сфері нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Міністерстві економіки України».
 • Постанова Кабінету Міністрів України від 18.05.2005 № 362 "Про встановлення розміру збору за видачу експортних (імпортних) ліцензій "

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата:

 • Постанова Кабінету Міністрів України від 18.05.2005 № 362 "Про встановлення розміру збору за видачу експортних (імпортних) ліцензій "

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

Адміністративний орган може відмовити одержувачеві адміністративної послуги в разі:

 1. Подання документів, зазначених у пункті 2 цієї картки, з порушенням вимог щодо комплектності.
 2. Невідповідності поданих документів законодавству України.
 3. Вичерпання встановленої квоти на відповідні товари (у разі застосування процедури розгляду заявок у порядку їх надходження).
 4. Застосування до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності або до його іноземного контрагента спеціальної санкції у вигляді тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності згідно із статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність".
 5. Дій суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності, що призводять до порушення взятих Україною міжнародних зобов'язань.
 6. Порушення суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності або його іноземним контрагентом законодавства України у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Файли для завантаження:

 

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік