Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Видача ліцензій на експорт товарів суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Видача ліцензій на експорт товарів суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності

Видача ліцензій на експорт товарів суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності

Документи, які подаються:

 1. Заявка на видачу ліцензії за формою, затвердженою наказом Міністерства економіки України від 09.09.2009 N 991. (Завантажити);
 2. Лист-звернення щодо оформлення ліцензії з гарантією сплати державного збору за її видачу.
 3. Копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена в установленому законодавством порядку.
 4. Копія зовнішньоекономічного договору (контракту), усі додатки та специфікації до нього, засвідчені в установленому законодавством порядку.
 5. Експертний висновок (оригінал) з визначенням країни походження та коду товару відповідно до УКТЗЕД, який видається Торгово-промисловою палатою України або регіональною торгово-промисловою палатою.
 6. Інші документи, вимоги щодо подання яких встановлені законодавством України.

Суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності несуть відповідальність за недостовірність відомостей, що подаються для розгляду заявок на одержання ліцензій.

Платність надання адміністративної послуги:

Платно

Розмір плати за надання адміністративної послуги:

у режимі неавтоматичного ліцензування – 780 грн.

у режимі автоматичного ліцензування – 220 грн.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

У разі запровадження режиму автоматичного ліцензування строк видачі ліцензії не повинен перевищувати 10 робочих днів від дати одержання заявки та інших необхідних документів, що відповідають установленим вимогам. Не може бути відмовлено у видачі ліцензії, якщо всі необхідні документи подані і відповідають встановленим вимогам.

У разі запровадження режиму неавтоматичного ліцензування строк розгляду заявок не повинен перевищувати 30 днів від дати їх одержання, якщо заявки розглядаються в порядку їх надходження, та більше 60 днів від дати закінчення оголошеного строку приймання заявок, якщо всі вони розглядаються одночасно.

Ліцензія видається із строком дії, передбаченим законодавством України та умовами зовнішньоекономічного договору (контракту), і є дійсною для митного оформлення товарів протягом цього періоду, але не пізніше останнього дня календарного року, якщо інше не передбачено законодавством України. У разі встановлення кількісних обмежень на експорт товарів строк дії ліцензії не повинен перевищувати строку дії кількісних обмежень, якщо інше не передбачено законодавством України. Увезення товару за ліцензією може здійснюватись окремими партіями.

Закони України:

 • Закон України "Про зовнішньоекономічну діяльність"

Нормативно-правові акти:

 • Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2011 рік»
 • Наказ Міністерства економіки України «Про порядок ліцензування експорту товарів»
 • Постанова Кабінету Міністрів України від 18.05.2005 № 362 "Про встановлення розміру збору за видачу експортних (імпортних) ліцензій"(п.1).

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плата:

 • Постанова Кабінету Міністрів України від 18.05.2005 № 362 "Про встановлення розміру збору за видачу експортних (імпортних) ліцензій "

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

Адміністративний орган може відмовити одержувачеві адміністративної послуги в разі:

 1. Невідповідності поданих документів законодавству України.
 2. Вичерпання встановленої квоти на відповідні товари.
 3. Застосування до суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності або його іноземного контрагента спеціальної санкції у вигляді тимчасового зупинення зовнішньоекономічної діяльності згідно зі статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність".
 4. Дій суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності, що призводять до порушення взятих Україною міжнародних зобов'язань.
 5. Якщо суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності здійснює свою діяльність на умовах, які можуть спричинити ухвалення компетентними органами країни-імпортера антидемпінгових та інших захисних заходів до експорту продукції походженням з України.
 6. Порушення суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності України або його іноземним контрагентом законодавства України у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Файли для завантаження:

 

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік