Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Надання висновків щодо визначення операцій як таких, що належать до операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Надання висновків щодо визначення операцій як таких, що належать до операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах

Надання висновків щодо визначення операцій як таких, що належать до операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах

Документи, які подаються:

 1. Лист-запит з обґрунтуванням змісту відхилення окремої операції, що здійснюється суб'єктом підприємницької діяльності, від вимог Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах".
 2. Копія контракту (складеного з урахуванням рекомендацій щодо форми контракту, затверджених наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 06.09.2001 N 201 "Про затвердження Положення про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів)", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21.09.2001 за N 833/6024), завірену підписом керівника і печаткою підприємства в установленому порядку (у разі значної кількості цифрової інформації та розрахунків у контракті додатково подаються електронні копії документів, що містять такі дані).
 3. Копії документів, що засвідчують стан виконання контракту на дату звернення до Міністерства.
 4. Копії документів, що засвідчують спосіб придбання сировини (у разі її закупівлі на митній території України) для давальницької операції згідно з контрактом.
 5. Акт експертизи, виданий Торгово-промисловою палатою України чи регіональною торгово-промисловою палатою, який засвідчує технологічну схему переробки та ступінь використання сировини в операції за контрактом, відповідно до нормативно-технічної документації, а також рівень вартості давальницької сировини в загальній вартості готової продукції.
 6. Акт експертизи, виданий Торгово-промисловою палатою України чи регіональною торгово-промисловою палатою, або копії митних декларацій, інші документи, видані митними органами, щодо визначення або підтвердження кодів згідно з УКТ ЗЕД на всі види давальницької сировини та готової продукції.

Платність надання адміністративної послуги:

Безоплатно.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

18 робочих днів з моменту прийняття документів на розгляд.

Закони України:

 • Закон України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах"
 • Закон України "Про зовнішньоекономічну діяльність"

Нормативно-правові акти:

 • Наказ Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 26.11.2003 № 340 "Про затвердження Положення про порядок надання висновків щодо визначення операцій як таких, що належать до операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах".

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

 1. Документи завірені неналежним чином.
 2. Подано не всі документи, необхідні для надання адмінпослуги.
 3. Положення контракту не узгоджуються між собою чи не підтверджуються актами експертизи Торгово-промислової палати України чи регіональної торгово-промислової палати.
 4. Подані документи містять не всі дані, необхідні для визначення операції.
 5. Вартісні показники контракту не відповідають кон'юнктурі ринку.
 6. Умови здійснення операції за контрактом не відповідають вимогам Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах".

Файли для завантаження:

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік