Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Видача дозволу (санітарного паспорта) на право проведення робіт з джерелами іонізуючого випромінювання » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Видача дозволу (санітарного паспорта) на право проведення робіт з джерелами іонізуючого випромінювання

Видача дозволу (санітарного паспорта) на право проведення робіт з джерелами іонізуючого випромінювання

Документи, які подаються:

 1. Заява.
 2. Довіреність (у випадку подачі заяви та документів уповноваженою особою).
 3. Договір оренди (суборенди) на приміщення або документ, який підтверджує право власності на приміщення.
 4. Акт приймання в експлуатацію нових чи реконструйованих підприємств. 
 5. Акт перевірки дотримання санітарного законодавства на діючому підприємстві.
 6. Акт про результати інвентаризації джерел іонізуючого випромінювання.
 7. Технічний паспорт (сертифікат або свідоцтво) на джерела іонізуючого випромінювання.
 8. Метрологічні свідоцтва на апаратуру. 
 9. Договір на технічне обслуговування чи документів, що підтверджують можливість самостійно проводити техобслуговування установки на підприємстві. 
 10. Акт обстеження спеціалізованими організаціями системи спецвентиляції, спецканалізації, пилогазоочищення, обробка і прання спецодягу (тільки для роботи 3 відкритими джерелами). 
 11. Висновок про проходження персоналом медогляду або медична довідка про відсутність медичних протипоказань у персоналу для роботи з джерелами іонізуючих випромінювань.
 12. Положення про підрозділ підприємства (підприємство), діяльність якого пов'язана з джерелами іонізуючого випромінювання. 
 13. Інструкція з радіаційної безпеки при проведенні робіт із джерелами іонізуючих випромінювань. 
 14. Положення про роботу служби радіаційної безпеки з визначенням посадової особи, яка відповідальна за радіаційну безпеку в установі. 
 15. Накази про призначення відповідального за радіаційну безпеку, облік і зберігання джерел, передачу на захоронення радіоактивних відходів, за організацію і проведення радіаційного контролю, про допуск осіб з персоналу категорії А до робіт із джерелами іонізуючих випромінювань. 
 16. Контрольні рівні радіаційної безпеки. 
 17. Документи, що підтверджують рівень знань персоналом норм і правил з радіаційної безпеки, необхідних для роботи з джерелами. 
 18. Плани аварійних заходів.

Примітка:

 • до заяви додається пояснювальна записка, в який вказуються: найменування (повне та скорочене), місце знаходження, телефон, Е-mail; підрозділ установи (об 'єкт), що одержує паспорт (найменування, підпорядкованість у структурі установи, місце знаходження, телефон, Е-mail; посадова особа, відповідальна за радіаційну безпеку в установі, на об 'єкті (ПІБ, посада, номер телефону, Е-mail; вид і характеристики джерела (роботи з відкритими джерелами, роботи із закритими джерелами, активність джерела, роботи з пристроями, що генерують ІВ, інші роботи з джерелами); вид і характер робіт, місце проведення робіт; 
 • заявник подає усі матеріали, документи в одному примірнику у вигляді копії, завіреній печаткою заявника; 
 • у разі виявлення невідповідності наданих документів вимогам санітарного законодавства направляється лист з зауваженнями до Центру надання адміністративних послуг у м. Луганську для доопрацювання; 
 • у термін розгляду не входить час, що необхідний заявникові для усунення зауважень, про необхідність додаткових досліджень виконавець повідомляє заявника письмово, лист є підставою для подовження терміну підготовки дозволу (санітарного паспорта); 
 • надані матеріали не повертаються.

Платність надання адміністративної послуги:

Платно

Розмір плати за надання адміністративної послуги:

40,89 грн. без ПДВ

Розрахунковий рахунок для внесення плати:

Номер рахунку: 31113028721002
Отримувач коштів: УК у М.Луганську
/м.Луганськ/22012500, код отримувача
(код за ЄДРПОУ) 37991477,
Банк отримувача: ГУДКСУ у Луганській області, МФО 804013
Призначення платежу: ГУ СЕС
Підготовка санітарного паспорту на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

10 робочих днів

Нормативно-правові акти, на підставі яких стягується плат:

 • Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (ст.35)

 • Постанова Кабінету Міністрів України від 27.08.2003 №1351 «Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами державної санітарно-епідеміологічної служби»

 • Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1067-р «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державною санітарно-епідеміологічною службою та установами і закладами, що належать до її сфери управління»

Закони України:

 • Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» 
 • Закон України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» (п.53) 
 • Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (ст. 23)

Акти Кабінету Міністрів України

 • Постанова Кабінету Міністрів України від 22.06.1999 №1109 «Про затвердження Положення про державний санітарно-епідеміологічний нагляд в Україні»                (із змінами)

 • Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1067-р «Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державною санітарно-епідеміологічною службою та установами і закладами, що належать до її сфери управління»

Акти Центральних органів виконавчої влади:

 • Наказ МОЗ України від 02.02.2005 №54 «Про затвердження державних санітарних правил «Основні санітарні правила забезпечення радіаційної безпеки України» ОСПУ-2005, зареєстрований в Мін'юсті України 20.05.2005р. за №552/10832 Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 01.12.1997 №62 «Про введення в дію Державних гігієнічних нормативів «Норми радіаційної безпеки України (НРБУ-97)» 

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

 1. Подання суб'єктом господарювання неповного пакета документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком. 
 2. Виявлення в документах, поданих суб'єктом господарювання, недостовірних відомостей. 
 3. Негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень.

Файли для завантаження:

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік