Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Дозвіл на розміщення відходів » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Дозвіл на розміщення відходів

Дозвіл на розміщення відходів

Документи, які подаються:

1. Заява (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р.№1176) (завантажити).

2. Проект ліміту на утворення та розміщення відходів.

3.Довідка про наявність спеціально відведених в установленому законодавством порядку місць чи об'єктів розміщення відходів.

4. Відомості про склад і властивості відходів, що утворюються, а також ступінь їх небезпечності для навколишнього природного середовища та здоров'я людини.

5. Довідка про нормативно допустимі обсяги утворення відходів.

6. довідка про питомі показники утворення відходів.

7. Довідка про наявність установок (потужностей) з видалення відходів.

8. Довідка про наявність потужностей з утилізації відходів.

9. Копія договору (контракту) на передачу відходів іншим власникам.

10.Довідка про обсяги токсичних відходів та обсяги утворення, використання і поставку відходів як вторинної сировини і відходів виробництва за поточний рік.

11. Висновки санітарно-епідеміологічної експертизи щодо об'єктів поводження з відходами.

12. Інформація стосовно розміщення відходів, накопичених за попередні роки.

13. Наказ про призначення відповідальних осіб у сфері поводження з відходами.

14. Звіт про виконання планових заходів у сфері поводження з відходами за попередній рік.

15. перспективний план заходів у сфері поводження з відходами, спрямований на запобігання або зменшення обсягів утворення відходів і запобігання їх негативного впливу на навколишнє природне середовище та здоров'я людини.

16. ліцензія на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (у разі одержання лімітів на утворення та розміщення відходів, включених до розділу А Жовтого переліку відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2000 р. N 1120.

17. Дозвіл на експлуатацію об'єкта поводження з небезпечними відходами на відповідній території, виданий органом місцевого самоврядування.

Платність надання адміністративної послуги:

Безоплатно

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Десять робочих днів з дня одержання заяви та документів

Закони України:

  • Закон України «Про відходи»
  • Закон України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Нормативно-правові акти:

  • Постанова Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку розроблення, затвердження та перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів”
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р.№1176 "Про затвердження форми заяви на одержання суб'єктом господарювання або уповноваженою ним особою документів дозвільного характеру".
  • Наказ Міністерства охорони навколишнього природного середовища «Про затвердження Порядку взаємодії державних екологічних інспекцій в областях, містах Києві та Севастополі з державними управліннями охорони навколишнього природного середовища в областях, містах Києві та Севастополі».

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги:

1. Невідповідність наданих матеріалів вимогам чинного законодавства.

2. Відсутність необхідного комплекту вихідних документів.

3. Виявлення у документах, поданих суб’єктом господарювання, недостовірних відомостей та/або необґрунтованість та недостатність даних у наданому комплекту документів.

4. Негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень, необхідних для видачі документа дозвільного характеру.

5. Порушення термінів надання документів, встановлених Постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.98 р. №1218 “Про затвердження Порядку розроблення, затвердження та перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів ” .

6. У разі встановлення за результатами перевірки Держекоінспекції факту подання в заяві та документах, що додаються до неї, недостовірної інформації.

7. У разі надання Держекоінспекцією вмотивованих підстав для відмови у видачі Дозволу.

Файли для завантаження:

1. Заява (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р.№1176) (для суб’єктів господарювання). [56,5 Kb] (cкачиваний: 268)

2. ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА [67,5 Kb] (cкачиваний: 247)

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік