Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Видача паспорту громадянина України особам, які досягли 16-річного віку » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Послуги » Видача паспорту громадянина України особам, які досягли 16-річного віку

Видача паспорту громадянина України особам, які досягли 16-річного віку

Документи, які подаються представнику адміністративного органу:

Заява про видачу паспорта встановленого зразка;

 1. Свідоцтво про народження **;

 2. Дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см (фотокартки, що подаються для оформлення паспорта, мають бути виконані з одного негатива, із зображенням обличчя виключно анфас, без головного убору, виготовленими на тонкому білому або кольоровому фотопапері без кутика; для громадян, які постійно носять окуляри, обов'язкове фотографування в окулярах);

 3. Довідку про реєстрацію особи громадянином України;

 4. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон - для громадян України, які постійно проживали за кордоном, після повернення їх на проживання в Україну;

 5. Посвідчення про взяття на облік бездомних осіб, видане відповідним центром обліку бездомних осіб (для бездомних осіб).

 6. Довідка з місця проживання (до моменту передачі картотеки реєстрації місця проживання до ДМС) або будинкова книга (для громадян,  що мекають у приватному секторі)***.

 7. Копії паспортів обох батьків (після опрацювання документів спеціалістами ДМС повертаються заявнику)****.

____________________

**Якщо свідоцтво про народження видано поза межами України у цьому випадку переклад на українську мову здійснюється у встановленому законодавством порядку. Достовірність копії перекладу – засвідчується нотаріально.

 

*** У разі,  відсутності прописки особи, яка досягла 16-річного віку, подається заява про реєстрацію місця проживання та заповнена картка реєстрації особи.

 

**** У разі, якщо той з батьків, хто проживає окремо від дитини протягом не менш як шість місяців, не бере участі у вихованні та утриманні дитини або якщо місце його проживання невідоме, реєстрація місця проживання здійснюється без його згоди.

Платність надання адміністративної послуги:

Адміністративна послуга безоплатна.

Строк, протягом якого надається адміністративна послуга:

Не пізніше 10 робочих днів з дати подання заявником необхідних документів.

Закони України:

 • П. 2 Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою ВРУ «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон» від 26.06.1992 № 2503-ХІІ.
 • П. 7 ч.1.ст. 24 Закону України «Про громадянство України» від 18.01.2001 № 2235-ІІІ.

 • Ст. 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 № 5492 –VІ.

Акти центральних органів виконавчої влади:

 • Наказ МВС «Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України» від 13.04.2012 № 320, із змінами до нього.

Вичерпний перелік підстав для відмови у наданні документа дозвільного характеру:

 1. Відсутність одного з документів, передбачених діючим законодавством необхідних для отримання адміністративної послуги.

 2. Відсутність громадянства України.

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік