Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 72 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 68 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/modules/show.full.php on line 294 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 60 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 64 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 77 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /var/www/vhosts/gorod.lugansk.ua/httpdocs/poslugi/engine/classes/templates.class.php on line 171 Центр адміністративних послуг у м. Луганску переведений в режим чергової роботи » Центр адміністративних послуг Луганська
На сайт Луганської міської ради
 

Центр надання адміністративних послуг
у м. Луганську

 
Центр » Центр адміністративних послуг у м. Луганску переведений в режим чергової роботи

Центр адміністративних послуг у м. Луганску переведений в режим чергової роботи

Реєстраційні служби, які приймають громадян і обробляють документацію, призупинили свою діяльність. У зв'язку з цим, в Центрі адміністративних послуг Луганська документи і заяви для обробки, тимчасово не приймаються. Виробляється тільки видача готових документів, які заявники подавали раніше (до 25.06.2014) і тільки тим заявникам, які отримали смс повідомлення про готовність паспорта. Видача загранпаспартов в центрі не проводиться. 

Паспортні столи у всіх районах Луганська також призупинили документообіг. Городяни можуть отримати готові паспорта (замовлені раніше) і тимчасові свідоцтва, які підтверджують особу громадянина України в Центрі адмінпослуг. До видачі підготовлений 91 паспорт і 18 посвідчень для городян з усіх районів міста. 

За додатковою інформацією потрібно звертатися за телефоном: (0642) 58-19-76. За цим номером черговий адміністратор відповість на всі питання. 

Центр адміністративних послуг в Луганську тимчасово перейшов на скорочений графік роботи. Отримати готові документи ви можете з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 12:00. У суботу і воскресіння Центр не працює.

 

Центр надання адміністративних послуг у м. Луганську
2011-2013 рік