• Науково-промисловий комплекс
  • Великі підприємства
  • Розвинена освітня мережа
  • Наявність інфраструктури для бізнесу
  • Наявність робочої сили
  • Стабільний політичний клімат в місті
  • Транзитні можливості 

 

 

 

 
Департамент економіки Луганської міської ради інформує про відкриті освітні грантові програми

1. Стипендії Програми імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників ВНЗ (Fulbright Graduate Student Program)

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії. 

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. 

Умови гранту:  оплата навчання в університеті; щомісячна стипендія; медичне страхування; квиток в обидва боки.

Перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення розміщено на сторінці www.fulbright.org.ua. 

Кінцевий термін подачі документів: 16 травня 2014 р. 

2.Семінар «Стажування в міжнародних міжурядових організаціях: міжнародна карєра-2» (Відень, Австрія. 06.05.2014 – 09.05.2014). 

Програма семінару передбачає робочі зустрічі, воркшопи та презентації щодо процесу аплікації, проходження стажування та працевлаштування, а також кар’єрних можливостей в міжнародних міжурядових організаціях. 

Цільова аудиторія: 

студенти, дослідники та спеціалісти з України, зацікавленні у проходженні стажування у міжнародних міжурядових організаціях. 

Робоча мова: англійська. Детальніше на сайті www.imans.com.ua. 

Кінцевий термін подачі документів: 10 квітня 2014 р. 

3. Проект USAID «Справедливе правосуддя».

Мета Проекту:залучення громадськості до виконання діяльності з формування рамки кваліфікації юридичної професії, шляхом проведення аналізу обсягу знань, переліку навичок і вмінь, якими має володіти випускник юридичного ВНЗ, щоб відповідати вимогам сучасного ринку праці. Грант буде надаватися і реалізовуватися відповідно до нормативних документів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та уряду США, що регулюють надання грантів в рамках контрактів, а також відповідно до правил управління грантами в рамках проекту USAID «Справедливе правосуддя». 

Кінцевий термін подачі документів: пакет документів необхідно надіслати до офісу Проекту USAID «Справедливе правосуддя» не пізніше 17:00, 25 квітня 2014 року. 

За додатковою інформацією щодо підготовки та подання заявок на одержання гранту слід звертатися до відділу з питань інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків за тел. 59-19-22 або e-mail: lugansk.invest@gmail.com.

 

 

  Проект Луганської міської ради, мета якого – поглибити співпрацю
  Луганська з закордонними та національними підприємцями.

  Розділ знайомить діловий світ з інвестиційним потенціалом міста Луганськ та його ресурсами


Луганский рейтинг