• Науково-промисловий комплекс
  • Великі підприємства
  • Розвинена освітня мережа
  • Наявність інфраструктури для бізнесу
  • Наявність робочої сили
  • Стабільний політичний клімат в місті
  • Транзитні можливості 

 

 

 

 
У Луганську продовжується спільна робота з НЕФКО з реалізації інвестиційного проекту

18 лютого 2014р. відбулася чергова нарада робочої групи по реалізації проекту «Модернізація системи теплопостачання у м.Луганську – управління попитом» з представниками Північної Екологічної Фінансової Корпорації «НЕФКО». В ході зустрічі обговорювалися технічні пропозиції потенційних консультантів, які будуть залучені для впровадження даного Проекту та подальші кроки сторін для його реалізації.

Нагадаємо, що Проектом за фінансовою участю НЕФКО та Фонду Східноєвропейського партнерства в сфері енергоефективності та екології (E5P) передбачена реалізація комплексних заходів з підвищення енергетичної ефективності в муніципальних будівлях освіти та охорони здоров’я, встановлення індивідуальних теплових пунктів і теплових насосів.

 

НЕФКО - міжнародна фінансова організація, створена п'ятьма Північними країнами. НЕФКО надає кошти для реалізації інвестиційних проектів, що мають природоохоронний ефект і сприяють поліпшенню екологічної обстановки. НЕФКО також активно бере участь у розвитку нових ринкових механізмів фінансування кліматичних програм посткіотського періоду.

Фонд Східноєвропейського партнерства у сфері енергоефективності та екології (E5P) – міжнародний мультидонорський фонд під управлінням ЄБРР, направлений на розвиток інвестицій в енергоефективність в Україні та інших східноєвропейських країнах.

 

  Проект Луганської міської ради, мета якого – поглибити співпрацю
  Луганська з закордонними та національними підприємцями.

  Розділ знайомить діловий світ з інвестиційним потенціалом міста Луганськ та його ресурсами


Луганский рейтинг