Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Про відстеження результативності дії регуляторного акта

9 октября 2014

З метою залучення субєктів господарювання, членів територіальної громади до участі у здійненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської ради, повідомляємо, що розробниками здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів, а саме:

Департаментом економіки Луганської міської ради здійснюються заходи стосовно:

1. Базового відстеження результативності рішення Луганської міської ради від 30.06.2011 № 10/4 із змінами до нього від 30.03.2012 №22/3, від 03.02.2014 № 41/5 "Про встановлення на території м. Луганська податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"  за наступними показниками:

- кількість фізичних та юридичних осіб, в тому числі нерезидентів, які є власниками об"єктів житлової нерухомості - платниками податку ;

- розмір надходжень до міського бюджету від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

 - рівень поінформованості суб"єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб"єктами господарювання та/або фізичними особами, пов"язаними з виконанням вимог акта.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 05.08.2014 по 01.10.2014.

2. Базового відстеження результативності рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.02.2014 № 21/1 "Про встановлення тарифу (вартості 1-ї норми часу) на послуги з інвентарізації нерухомого майна, що здійснює Міське комунальне підприємство Бюро технічної інвентарізації" за наступними показниками:

- кількість споживачів, що скористувалися послугами з інвентарізації нерухомого майна;

- розмір надходжень до міського бюджету від господарської діяльності Міського комунального підприємства бюро технічної інвентарізації, пов"язаної з наданням послуг з інвентарізації нерухомого майна;

- рівень поінформованості суб"єкта господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб"єктами господарювання та/або фізичними особами, пов"язаними з виконанням вимог акта.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 19.08.2014 по 14.10.2014.

3. Періодичного відстеження результативності рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від26.05.2010 № 130 "Про проведення конкурсу з визначення організатора інвестіційних конкурсів із залучення інвесторів до будівництва об"єктів соціально-культурної та виробничої інфраструктур м. Луганська"за наступними показниками:

- кількість суб"єктів господарювання, які подали заяви на участь у конкурсі;

- кількість суб"єктів господарювання, які стали переможцями конкурсу з визначення організатора інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до будівництва об"єктів соціально-культурної та виробничої інфраструктур м. Луганська;

- кількість проведених конкурсів з визначення організатора інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до будівництва об"єктів соціально-культурної та виробничої інфраструктур м. Луганська.
Розробник - Департамент економіки Луганської міської ради, тел 58-12-91. 

Управлінням Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів здійснюються заходи стосовно:

1. Базового відстеження результативності рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 15.01.2014 № 8 "Про деякі питання, пов"язані з розміщенням на території м. Луганска об"єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі" за наступними показниками:

- розмір надходження до міського бюджету від сплати єдиного податку, збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, юридичними та фізичними особами - суб"єктами господарювання, плати за користування земельними ділянками;

- кількість суб"єктів господарювання, які звернулися із заявами-пропозиціями щодо можливості розміщення на території м. Луганска об"єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі;

- кількість суб"єктів господарювання, які отримали позитивний висновок щодо неможливості розміщення об"єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі;

- кількість суб"єктів господарювання, які отримали негативний висновок про можливість розміщення об"єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі;

- рівень поінформованості суб"єктами підприємницької діяльності з основних положень акта;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб"єктами господарювання та/або фізичними особами, пов"язаними з виконанням вимог акта.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного регуляторного акта з 22.07.2014 по 08.09.2014.

2. Повторного відстеження рішення Луганської міської ради від 29.01.2013 № 32/10 "Про порядок демонтажу малих архітектурних форм, які розташовані на території м. Луганска" за наступними показниками:

- кількість демонтованих МАФів за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради;

- сума коштів міського бюджету, яка витрачена для демонтажу МАФів та їх збереження;

- кількість демонтованих МАФів за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного регуляторного акта з 06.08.2014 по 08.10.2014.

Розробник - Управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів, тел. 58-12-01,58-19-07.

Відділом реклами Луганської міської ради здійснюються заходи стосовно:

1. Базового відстеження результативності рішення Луганської міської ради від 06.11.2012 № 38/30 "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Луганська" за наступними показниками:

- кількість укладених договорів тимчасового користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганска;

- кількість встановлених рекламних засобів на території м. Луганська;

- кількість демонтованих рекламних засобів, вивісок (інформаційних табличок) на території м. Луганська;

- розмір надходжень до міського бюджету від сплати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного регуляторного акта з 13.05.2014 по 25.06.2014.

2. Повторного відстеження результативності рішення Луганської міської ради від 26.12.2012 № 31/28 "Про порядок демонтажу рекламних засобів, які призначені для розміщення зовнішньої реклами, розташованих на території м. Луганска" за наступними показниками:

- кількість незаконно встановлених засобів зовнішньої реклами, які були демонтовані;

- кількість повідомлень про демонтаж;

- сума коштів міського бюджету, яка буде витрачена для демонтажу рекламних засобів та їх збереження;

- сума коштів, яка буде відшкодована до міського бюджету суб"єктами підприємницької діяльності за проведення демонтажу та зберігання рекламних засобів.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного регуляторного акта з09.07.2014 по 06.09.2014.

Розробник- відділ реклами Луганської міської ради, тел. 58-12-07.

Запрошуємо громадян,суб"єктів господарювання, їх об"єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даних регуляторних актів.

Просмотры: 879 | Полностью >>>


Сотрудники ГКП «Центрожилком» проводят ремонтно-восстановительные работы

9 октября 2014

По информации городского коммунального предприятия «Центрожилком», 8 октября его работники отремонтировали системы центрального отопления в квартале Ватутина, 6.

Просмотры: 930 | Полностью >>>


Из Харькова в Луганск возобновлены автобусные рейсы

9 октября 2014

Движение автобусов возобновлено до Луганска. Об этом сообщает интернет-издание "Остров" со ссылкой на ПАО "Харьковское предприятие автобусных станций".

Просмотры: 1882 | Полностью >>>


Железнодорожники восстановили поврежденные пути на 60 км перегона Сентяновка-Шипилов

9 октября 2014

Благодаря усилиям железнодорожников 8 октября был восстановлен путь на 60 км перегона Сентяновка-Шипилов Донецкой железной дороги и обеспечено движение поезда №520 Киев-Луганск до конечной станции. В Луганск поезд №520 Киев-Луганск прибыл с опозданием более чем на 10 часов. Об этом сообщает официальный сайт «Укрзалізниці».

Просмотры: 997 | Полностью >>>


«Лугансквода» ликвидировала 18 забоев канализационной сети

9 октября 2014

За минувшие сутки, 8 октября, работники ОП ЛУ ОКП «Компания «Лугансквода» устранили порывы систем водоснабжения в кварталах: Комарова (СШ №47, а также возле спортплощадки), Острая Могила, 151 (2), Пролетариата Донбасса, 21, Мирный, 8.     

Просмотры: 862 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua