Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

для рекламно-информационной работы в интернете
zbk.ru

Учебный год для юных луганчан завершится 27 мая

26 мая 2014

Завершение 2013-2014 учебного года для учеников 1-10 классов общеобразовательных учебных заведений города состоится 27 мая. Об этом сообщили в департаменте образования и молодежи Луганского городского совета. Данное распоряжение основано на рекомендациях департамента образования и науки Луганской областной государственной администрации, в связи со сложной общественно-политической ситуацией в области и угрозой жизни и здоровью детей, а также педагогического состава. 

Просмотры: 1062 | Полностью >>>


Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище

26 мая 2014

З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 20 травня 2014 року  відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

         На засіданні обговорювався наступний проект:

 1. Проект рішення Луганської міської ради «Про затвердження Порядку здійснення контролю у сфері побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування (ресторанного господарства) та захисту прав споживачів".

      Розробником даного проекту є управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів.

      Метою розробки та провадження проекту регуляторного акта є:

- вдосконалення системи контролю, забезпечення плановості та прозорості заходів, єдиного підходу до їх планування, дотримання суб"єктами господарювання вимог чинного законодавства України;

- впорядкування торгівлі та надання послуг на території міста Луганська;

- реалізація права територіальної громади міста Луганська на захист прав споживача, у разі їх порушення;

- підвищення культури обслуговування населення, контроль за дотриманням Закону України "Про захист прав споживачів".

    Прийняття запропонованого регуляторного акта надасть можливість впорядкувати проведення контролю у сферу побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування (ресторанного господарства) та захисту прав споживачів, додержання законодавства у сфері захисту прав споживачів, а також додержання правил торгівлі та надання послуг.

      Після обговорення даного проекту рішення члени Робочої групи погодилися з необхідністю їх прийняття.  

Просмотры: 1065 | Полностью >>>


«Все городские службы работают согласно графикам», - Сергей Кравченко (фото, видео)

26 мая 2014

26 мая городской голова Сергей Кравченко провел аппаратное совещание со своими заместителями и руководителями структурных подразделений Луганского городского совета. В ходе совещания присутствовавшие доложили о работе своих подразделений, Сергей Кравченко в свою очередь поставил конкретные задачи по обеспечению нормального функционирования областного центра.

Просмотры: 1987 | Полностью >>>


Про часткову втрату чинності рішення виконавчого комітету Луганської міської ради

26 мая 2014

        Рішеннями виконавчого комітету Луганської міської ради від 25.04.2014 № 102 та від 14.05.2014 № 109/3 встановлено тариф на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі у розмірі 3,00 гривні за разовий проїзд одного пасажира.

      В зв"язку з чим, рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 18.05.2011 № 174 виключено із Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та її виконавчим комітетом.

Просмотры: 778 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2014 року

26 мая 2014

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комутету Луганської міської ради 14.05.2014р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2013 № 335 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради у ІІ півріччі 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2014 року" [84,5 Kb]

Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 21.05.2014 № 20 (1249)

Просмотры: 731 | Полностью >>>


Городская власть призывает луганчан беречь город

26 мая 2014

Луганский городской голова Сергей Кравченко, городской совет и коммунальные предприятия обеспокоены участившимися случаями воровства и порчи коммунального имущества.

Просмотры: 699 | Полностью >>>


«Все городские службы работают согласно графикам», - Сергей Кравченко

26 мая 2014

«Все городские службы работают согласно графикам», - Сергей Кравченко

Просмотры: 787 | Полностью >>>


Від 26.05.2014 № 170

26 мая 2014
Просмотры: 680 | Полностью >>>


Синоптики предупреждают о грозе и усилении ветра

26 мая 2014

По данным Луганского областного центра гидрометеорологии, днем 26 мая в Луганске и местами по области ожидается гроза и усиление ветра до 15-20 м\с.

Просмотры: 828 | Полностью >>>


«Для многих семей пришкольный лагерь - единственная возможность отдыха ребенка, поэтому и в этот сложный период мы планируем открыть пришкольные лагеря», - Сергей Кравченко (фото)

26 мая 2014

Специализированная школа-гимназия № 42 пользуется популярностью среди луганчан. Здесь, благодаря профессиональному коллективу, дети получают углубленные знания. Для развития и всесторонней реализации ребенка применяют современные практики образования, вовлекают их в научно-исследовательскую деятельность. Учащиеся школы неоднократно становились призерами и победителями в различных всеукраинских и международных конкурсах. Во время учебного процесса посетил школу Луганский городской голова Сергей Кравченко. Он пообщался с педагогами о результатах учебного года, с учащимися говорили о предстоящих каникулах, планах отдыха, а с выпускниками – о перспективах дальнейшего поступления и обучения в вузах.

Просмотры: 983 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua