Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Про відстеження результативності дії регуляторних актів

З метою залучення субєктів господарювання, членів територіальної громади до участі у здійненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської ради, повідомляємо, що розробниками здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів, а саме:

Департаментом економіки Луганської міської ради здійснюються заходи стосовно:

1. Періодичного відстеження результативності рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 14.01.2010 № 280 "Про погодження кошторисів на деякі послуги, що надаються населенню м. Луганська товариством з обмеженою відповідальністю "Луганськвода"

  за наступними показниками:

- фактичний рівень собівартості послуг з періодичної перевірки квартирних засобів обліку води (у тому числі монтаж, демонтаж) (грн.) ;

- обсяг доходів, отриманних від реалізації послуг з періодичної повірки квартирних засобів обліку води (у тому числі, монтаж, демонтаж) (тис. грн.);

 - кількість споживачів, яким були надані послуги з періодичної повірки квартирних засобів обліку води (у тому числі монтаж, демонтаж).

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 22.12.2014 по 24.02.2015р.

2. Періодичного відстеження результативності рішення Луганської міської ради від16.03.2010 № 64/3 "Про проведення інвестиційних конкурсів із залучення інвесторів до будівництва об"єктів соціально-культурної та виробгичої інфраструктури м. Луганська" із змінами до нього від 03.02.2014 № 41/7 за наступними показниками:

- кількість укладених інвестиційних договорів;

- кількість введених в експлуатацію об"єктів соціально-культурної та виробничої інфраструктур м. Луганска;

- сума інвестицій в будівництво об"єктів соціально-культурної та виробничої інфраструктур м. Луганська;

- соціальний ефект, отриманий від експлуатації об"єкта інвестування;

- рівень використання місцевих матеріальних та трудових ресурсів.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 28.12.2014 по 14.10.2014.

Розробник - Департамент економіки Луганскої міської ради, тел. 58-12-91.

Управлінням Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів здійснюються заходи стосовно:

1. Базового відстеження результативності рішення Луганскої міської ради від 24.06.2014 № 43/12 "Про затвердження Порядку здійснення контролю у сфері побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування (ресторанного господарства) та захисту прав споживачів" за наступними показниками:

- кількість суб"єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акта;

- розмір надходжень до міського бюджету, пов"язаних з дією акта;

- рівень поінформованості суб"єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб"єктами господарювання та/або фізичними особами, пов"язаними з виконанням вимог акта;

- фактична кількість проведених перевірок та обстежень за встановленим порядком у суб"єктів господарювання сфери торгівлі та сфери послуг, у тому числі ресторанного господарства, а також додержання правил торгівлі та надання послуг на території міста Луганська; кількість звернень та скарг мешканців міста на організацію роботи сфери торгівлі та послуг;

- кількість звернень та скарг мешканців міста на неналежну якість товарів та послуг;

- сума коштів, повернутих споживачам за придбані неякісні товари або неналежно надані послуги;

- кількість суб"єктів господарювання, притягнутих до адміністративної відповідальності за виявлені правопорушення;

- кількість матеріалів, направлених до державних органів захисту прав споживачів та правоохоронних органів щодо об"єктів торгівлі та послуг, які систематично порушують вимоги чинного законодавства.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 02.01.2015 по 27.02.2015р.

Розробник - Управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів, тел. 58-18-98.

Департаментом  Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська здійснюються заходи стосовно:

1. Базового відстеження результативності рішення Луганської міської ради від 24.06.2014 № 43/13 "Про затвердження Порядка видачі дозволів на порушення об"єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Луганска."за наступними показниками:

- кількість виданих дозволів на порушення об"єктів благоустрою;

кількість суб"єктів господарювання, притягнутих до відповідальності за виконання земляних та ремонтних робіт без отримання дозволу у встановленому порядку;

- надходження у міський бюджет коштів від фінансових санкцій за порушення Правил благоустрою міста;

- кількість суб"єктів господарювання, на яких поширюватиметься дія акта;

- рівень поінформованості суб"єктів господарювання з основних положень акта;

- розмір коштів і час, що витрачатимуться суб"єктами господарювання та/або фізичними особами, пов"язаними з виконанням вимог акта.Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 02.01.2015 по 27.02.2015р

Розробник - Департамент  Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська, тел. 93-25-94.Запрошуємо громадян,суб"єктів господарювання, їх об"єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даних регуляторних актів.

 

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua