Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення Луганської міської ради  "Про затвердження Порядку здійснення контролю у сфері побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування (ресторанного господарства) та захисту прав споживачів", який запроваджується з метою вдосконалення системи контролю, забезпечення плановості та прозорості заходів, єдиного підходу до їх планування, дотримання суб"єктами господарювання вимог чинного законодавства.

        Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 23.04.2014 № 16 (1245).

     Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел.58-18-98.

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua