Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради

     Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департамент  Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення Луганської міської ради  "Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об"єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Луганськ.      

     Даним Порядком встановлюється процедура видачі дозволів або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів Департаментом Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська на порушення об"єктів благоустрою.

       Цей порядок розроблений відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об"єктів благоустрою з урахуванням вимог Законів України "Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності", "Про адміністративні послуги", "Про благоустрій населенних пунктів".

       Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 09.04.2014 № 14 (1243).

       Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу Департаментом Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Пушкіна, 8, тел.93-25-94.

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua