Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Про чергову сесію Луганської міської ради шостого скликання

Пленарне засідання чергової сорок другої сесії Луганської міської ради шостого скликання відбудеться 24 квітня 2014 року о 9-й годині ранку у великій залі засідань (вул.Коцюбінского, 14).

До порядку денного сорок другої сесії Луганської міської ради шостого скликання внесені питання:

-          Про звіт про результати виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Луганська на 2013 рік.

-          Про затвердження Керівництва стандартів візуальної ідентифікації міста Луганська.

-          Про звіт про виконання міського бюджету за 2013 рік.

-          Про Порядок використання коштів інших субвенцій, передбачених в міському бюджеті іншим місцевим бюджетам.

-          Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 26.12.2013 № 40/4 "Про питання щодо виконання вимог статті 68 Бюджетного кодексу України".

-          Про здійснення внутрішнього запозичення до міського бюджету м. Луганська.

-          Про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік.

-          Про щорічний звіт Луганського міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради.

-          Про затвердження міської цільової програми соціальної підтримки дітей та сім’ї на 2014-2018 роки.

-          Про затвердження Порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки і мешкають в м. Луганську, до КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ЛУГАНСЬКИЙ ПОЗАМІСЬКИЙ КОМПЛЕКС ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "КАЗКА" за рахунок коштів міського бюджету міста Луганська.

-          Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 29.01.2013 року
№ 32/7 "Про затвердження Програми сприяння забезпеченню житлом молоді, що мешкає у м. Луганську на 2013-2017 роки".

-          Про внесення змін до Міської цільової програми "Комплексна програма розвитку органів самоорганізації населення міста Луганська на 2012-2015 роки", затвердженої рішенням Луганської міської ради від 30.09.2011 №14/3.

-          Про розгляд подання прокурора про скасування рішення Луганської міської ради № 39/1 від 03.12.2013 "Про утворення відділів ведення Державного реєстру виборців".

-          Про  надання  згоди на  передачу  житлового будинку у  комунальну власність територіальної громади   м. Луганська.

-          Про  надання  згоди на  передачу  житлового будинку у  комунальну власність територіальної громади   м. Луганська.

-          Про надання згоди на передачу квартири у комунальну власність територіальної громади м. Луганська.

-          Про надання  згоди на  передачу  житлового будинку з прибудовами у  комунальну власність територіальної громади м. Луганська.

-          Про надання згоди на передачу об’єкту теплопостачання до житлового будинку за адресою: вул. Градусова, 8, у комунальну власність територіальної громади м. Луганська.

-          Про надання згоди на передачу об`єктів теплопостачання  до житлового будинку за адресою: вул. Коцюбинського, 27, у комунальну власність територіальної громади м. Луганська.

-          Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 03.02.14 №41/18 "Про надання згоди на передачу об’єкту нерухомого майна у комунальну власність територіальної громади м. Луганська".

-          Про затвердження статуту комунального підприємства "Ритуальна служба міста Луганська" у новій редакції.

-          Про звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення стабільної роботи стратегічних підприємств енергетичної галузі.

-          Про деякі питання щодо надання пільг та субсидій  мешканцям житлових будинків, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (житлово-будівельні кооперативи).

-          Про внесення змін до рішення ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 28.03.2013 № 33/22.

-          Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади м. Луганська регіональної автоматизованої системи екологічного моніторингу.

-          Про передачу об’єктів нерухомого майна із комунальної власності територіальної громади м. Луганська у державну власність.

-          Про передачу об’єкту нерухомого майна із комунальної власності територіальної громади м. Луганська у державну власність.

-          Про приватизацію об’єктів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська.

-          Про приватизацію об’єктів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська.

-          Про внесення змін до рішення ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 27.03.2009 № 49/8 “Про питання щодо використання гуртожитків, які знаходяться у комунальній власності територіальної громади міста Луганська”.

-          Про надання дозволів на експлуатацію об'єктів поводження з небезпечними відходами у м. Луганську на 2, 3, 4 квартали 2014 року та на 2015 рік.

-          Про деякі питання щодо визначення на конкурсних засадах підприємств, установ, організацій (балансоутримувачів) відповідальних за утримання об'єктів благоустрою на території м. Луганська.

-          Про затвердження містобудівної документації "Детальний план території, обмеженої вул. Рєволюционная – вул. Дачная – вул. Клари Цеткін – р. Лугань (Жовтневий район м. Луганська)".

-          Про скасування рішення ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  від 28.11.2006 №11/14 "Про затвердження Положення про порядок проведення аукціонів (конкурсів) з набуття права оренди вільних земельних ділянок".

-          Про питання землекористування.

 

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua