Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Міський центр зайнятості проводить системну роботу з профорієнтації школярів

Міський центр зайнятості проводить системну роботу з профорієнтації школярівРозуміючи важливість правильного вибору професії, спеціалісти служби зайнятості проводять системну роботу з професійної орієнтації школярів, не припиняють цієї роботи навіть влітку. Профорієнтаційна робота в дитячих оздоровчих закладах Луганської області в літній період організована чітко та змістовно. Повідомляє газета «Жизнь Луганска».

Протягом останніх п’яти років у спеціалістів служби зайнятості склалася добра традиція відвідувати дитячі оздоровчі табори. Під час відпочинку та оздоровлення в ігровій формі школярам розповідають про послуги служби зайнятості для молоді, детально зупиняючись на критеріях вибору професії, складових успішного обрання професійного шляху, знайомлять дітей з привабливими сторонами робітничих професій.

Фахівці Луганського міського центру зайнятості вже стали своєрідними шефами з питань профорієнтації у літніх таборах відпочинку та оздоровлення для дітей «Казка» та «Юність» та цим літом вже декілька разів зустрічалися з дітьми. У червні та у липні у чудовому таборі оздоровлення та відпочинку «Казка» підприємства ЛГКП «Теплокомуненерго» були організовані різноманітні заходи з молоддю з використанням мобільного центру професійної орієнтації. З молодшими дітьми проведено захоплюючу пізнавальну гру-конкурс «Професії казкових героїв». Команди «Троє з Простоквашино», «Незнайка та його друзі», «Червона шапочка», «Золотий ключик» приймали участь у пізнавальних конкурсах: «Знайди свою казку», «Реклама казкових професій», «Добавлялки», «Уважний робітник», «Музична пауза» та інші. У КПНЗ «Юність» було проведено профорієнтаційну гру-конкурс «День веселих профмайстрів». Програма заходу була цікавою та розважальною. Діти із задоволенням брали участь у різних пісенних та танцювальних конкурсах. Вони розгадували загадки та ребуси про професії, читали вірші-загадки та кричали, згадували прислів’я. Дітям дуже подобаються такі зустрічі. Легко та весело вони поринули у світ професій. Задоволення додали призи та солодкі подарунки.

Дванадцятий сезон поспіль юні луганчани та діти з усієї області відпочивають в дитячому оздоровчому комплексі «Южний». Розташований на узбережжі Чорного моря, у Бахчисарайському районі Криму, один з найкращих дитячих здравниць, «Южний» є комунальною власністю Луганської області. 26 травня стартувала перша зміна, продовжиться сезон до 24 вересня. За цей час маленькі відпочивальники стануть учасниками «спортивної», «творчої», «пізнавальної» змін та зміни під назвою «національні традиції». В цьому таборі є унікальна можливість поспілкуватися одразу зі школярами із різних міст області. І цього літа, як і завжди, в «Южний» завітали спеціалісти служби зайнятості, якими проведено багато різноманітних заходів профорієнтаційного характеру. Це були конкурси, вікторини, КВН, «телешоу» та ще безліч цікавинок. Заходами охоплено дітей різних вікових категорій: молодшого, середнього і старшого шкільного віку. Заходи проходили дуже активно і залишили приємні спогади. Всі учасники отримали іміджеві подарунки від служби зайнятості. Дітям дійсно було цікаво. А головне, що за допомогою веселих та цікавих методів діти займалися дуже серйозною корисною справою - знайомилися з дорослим світом професій. Школярі зрозуміли, що скоро їм доведеться зробити один з найбільш відповідальних життєвих виборів - вибір професійного шляху, який має величезне значення для всього подальшого життя. А окремі старшокласники всерйоз замислилися над тим , який вид трудової діяльності обрати та зрозуміли, що від того залежить їх соціальний статус, затребуваність у суспільстві, рівень матеріального добробуту.

Літо триває, діти продовжують відпочивати, а спеціалісти служби зайнятості готуються до нових зустрічей з дітьми.

 

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua