Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Для учнів гімназії № 42 у рамках декади патріотичного виховання пройшли виховні заходи, присвячені темі «Афганістан болить у душі моїй»

Для учнів гімназії № 42 у рамках декади патріотичного виховання  пройшли виховні заходи, присвячені темі «Афганістан болить у душі моїй»20 лютого у школі – гімназії № 42 у рамках декади патріотичного виховання  пройшли виховні заходи, присвячені темі «Афганістан болить у душі моїй».

Спогади учасників афганської війни, трансляції відеофільмів, учнівські поетичні твори, конкурс малюнків та фотографій  створювали атмосферу героїзму, патріотизму та гордості за солдат, яким довелося все це пережити.

Для учнів гімназії № 42 у рамках декади патріотичного виховання  пройшли виховні заходи, присвячені темі «Афганістан болить у душі моїй»Учні 9-Б класу запросили на зустріч голову Ради ветеранів Жовтневого району Салуквадзе Володимира Миколайовича, учасника бойових дій в Афганістані. Особисті хвилюючі спогади ветерана афганської війни не залишили байдужим жодного дев’ятикласника.

Вічна слава живим!

Вічна пам'ять загиблим!

Управління освіти Луганської міської ради

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua