Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Співпраця Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району Луганська з вишами дає позитивні результати

Співпраця Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району Луганська з вишами дає позитивні результати Співпраця Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Луганська з вищими навчальними закладами міста – є  важливою складовою з визначення вихованцями свого подальшого професійного шляху у житті. 

На базі гуртків та творчих колективів закладу щорічно проходять практику студенти Луганської державної академії культури та мистецтва. 20 лютого 2013 року  відбулася зустріч вихованців гуртків декоративно – прикладної творчості з викладачами та студентами факультету «Художнє моделювання одягу».

Метою заходу стало знайомство з вищим навчальним закладом та презентація студентами власних колекцій  стилізованого українського костюму.

Студентками ІІІ курсу Петренко Кариною та Рудь Маргаритою було проведено конкурс на знання національного українського костюму. Як вихованці гуртків, так і їх педагоги з великим задоволенням та зацікавленістю прийняли участь у заході.

Вже традиційно вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Жовтневого району м. Луганська отримали подарунок від кафедри факультету. На цей раз  - театральні італійські маски.

Управління освіти Луганської міської ради

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua