Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

У міському центрі зайнятості відбулася низка заходів, присвячених Всесвітньому дню соціальної справедливості

У міському центрі зайнятості відбулася низка заходів, присвячених Всесвітньому дню соціальної справедливості З нагоди Всесвітнього дня соціальної справедливості 20 лютого поточного року спеціалістами Луганського міського центру зайнятості проведено комплекс заходів з метою популяризації положень нового Закону України «Про зайнятість населення» та доступності послуг державної служби зайнятості під гаслом «Живи і працюй в Україні». Особлива увага під час заходів приділялась людям з числа соціально незахищених верств: дітям-сиротам, неповнолітнім особам та особам передпенсійного віку, людям з інвалідністю, молоді, що шукає перше робоче місце, батькам з неповнолітніми дітьми.

Присутні мали можливість відвідати тематичні заходи: семінар з керівниками ринкоутворюючих підприємств та кадровими службами, Ярмарок вакансій для безробітних, що мають базову або повну вищу освіту, Дні відкритих дверей центру зайнятості для випускників Луганського коледжу будівництва, економіки і права та Луганського обласного ПТУ-інтернату, профорієнтаційний урок «Живи і працюй в Україні» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл міста, інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону.

У цей день відвідали центр зайнятості та отримали послуги понад 400 громадян, з них 32 – отримали запрошення на працевлаштування. Активну участь в проведенні Всесвітнього дня справедливості прийняли представники сторін соціального діалогу: органи влади, громадські організації , роботодавці та учбові заклади міста. Присутні були поінформовані про переваги працевлаштування в Україні, легальну зайнятість, створення рівних можливостей для громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема осіб з обмеженими фізичними можливостями, сприяння професійному самовизначенню молоді, висвітлення концептуальних питань працевлаштування та надання інших соціальних послуг різним категоріям населення та роботодавцям.

Одним із найважливіших чинників, який формує соціальну справедливість, є створення можливостей для зайнятості громадян. Хоча попит і пропозиція на ринку праці не завжди співпадають, але праця залишається найкращим соціальним захистом. Тож давайте разом зробимо нашу країну кращою!

Відділ статистики, моніторингу та прогнозування Луганського міського центру зайнятості

 

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua