Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Міською владою розроблено заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час весняної повені

13 лютого на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради було затверджено рішення «Про заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час весняної повені 2013 року».

Цей документ передбачає низку заходів, що спрямовані на забезпечення захисту населення та об’єктів господарювання під час проходження повені.

Як зазначено у рішенні, спеціалісти перевірять місця тимчасового розміщення осіб, що підлягають евакуації з місць можливого затоплення, відпрацюють схему забезпечення зазначених осіб харчуванням та питною водою.

Буде створено районні та об’єктові (на підприємствах, організаціях та установах, що знаходяться в зоні можливого затоплення) повеневі штаби з моніторингу готовності до проходження повені, попередження затоплення та ліквідації його наслідків. Буде перевірено готовність інженерної та будівельної техніки, яка може бути  залучена до виконання робіт в умовах повені.

Перед управлінням житлово-комунального господарства Луганської міської ради поставлене завдання провести перевірку та приведення у технічно справний стан водостічних канав,  запірного обладнання, перекачуючих насосів, зливоприймачів та водовипусків.

Спеціалісти мають виконати ревізію русел річок Лугань та Вільхова і, за необхідністю, здійснити їх очищення від захаращення великим сміттям.

Крім того, як зазначено у документі, з метою спостереження за накопиченням води у водосховищах та процесом  регулювання скидів із них буде налагоджено співпрацю з відповідними посадовими особами, до повноважень яких відноситься здійснення державного моніторингу вод Миронівського, Ісаковського та Єлізаветінського водосховищ, тощо.

Прес-служба Луганської міської ради

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua