Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

В школах міста відзначили 70-ту річницю звільнення Луганська

В школах міста відзначили 70-ту річницю звільнення Луганська 70-ту річницю звільнення міста Луганська від німецько-фашистських загарбників відзначали у всіх навчальних закладах міста. Не виключенням стала і школа № 48. В рамках святкових заходів було проведено конкурс читців серед учнів  1-4 класів «Рядки, опалені війною»,  вікторину «Що ми знаємо про ГОЛОВНЕ?», брейн-ринг «Пам’ятаймо про подвиг, ціною в життя!», єдину виховну годину «Луганськ – 70 років без війни». Про це повідомляє управління освіти Луганської міської ради.

Активісти волонтерського руху школи, учасники волонтерського загону «Промені Благовісту» разом з його керівником Гащишиною С.О., підготували і провели урок мужності для учнів 8-х класів за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни. Учні читали вірші, співали пісні воєнних років, шукали відповідь на питання, яке залишається актуальним і  сьогодні: «Що таке мужність?».

І завершила низку святкових заходів, присвячених 70-й річниці звільнення міста Луганська від німецько-фашистських загарбників, літературно-музична композиція «Молодість опечена війною».

В школах міста відзначили 70-ту річницю звільнення Луганська 14 лютого, коли Луганськ святкував 70-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників, учні школи № 67 взяли участь у мітингу-реквіємі, який відбувся біля пам'ятника на могилі воїнів, загиблих при звільненні міста Олександрівська. Школярі висловили слова вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни за подвиг, який здійснили радянські воїни в ім'я життя.
За традицією учні школи відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, привітали їх і вручили їм свої маленькі подарунки.

Управління освіти Луганської міської ради

 

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua