Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

У Луганську популяризують спорт серед дітей

У Луганську популяризують спорт серед дітей Що може бути корисніше для здоров’я, чим фізкультура та спорт? Відповідь на це питання кожен вибирає для себе сам. Але у дитинстві іноді важко зробити правильний вибір. Підштовхнути дитину до правильного вибору повинна пропаганда здорового способу життя. Саме таке завдання поставили перед собою педагоги-організатори дитячо-юнацьких клубів Центру позашкільної освіти м. Луганська. Педагогічний колектив Центру другий рік працює над проблемою «Формування особистості з ціннісним ставленням до свого здоров’я, творця власного життя». Спортивно-оздоровча робота включає різноманітні змагання, турніри, масові спортивні свята.

Протягом кількох років Центр позашкільної освіти м. Луганська співпрацює з Луганським обласним центром «Спорт для всіх». У січні 2013 року вихованці дитячо-юнацьких клубів Центру з радістю зустрілись зі спеціалістами «Спорту для всіх», які проводили фізкультхвилинки та навчали дітей простим вправам для зняття втоми та напруги.

Цікаво, що один з інструкторів, Ковальов Олексій Олексійович – колишній вихованець клубу «Прогрес», який з вдячністю згадує про свого улюбленого педагога Концевого Валерія Дмитровича, що навчив його любити фізкультуру і спорт.

Нехай не всі вихованці дитячо-юнацьких клубів стануть олімпійськими чемпіонами, але звичка до здорового способу життя допоможе їм стати здоровими людьми.

 

Адміністрація Центру позашкільної освіти

 

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua