Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

На 32-й сесії затверджено програму впровадження сучасної системи управління житловим фондом Луганська «Моя домівка»

Програму впровадження сучасної системи управління житловим фондом та організації ефективного процесу надання житлово-комунальних послуг міста Луганська на 2013 - 2015 роки «Моя домівка» затверджено на 32-й сесії Луганської міської ради.

Метою реалізації програми є забезпечення населення міста Луганська якісними, належного рівня житлово-комунальними послугами, шляхом реалізації інвестиційних проектів та впровадження інноваційних, організаційних, матеріально-економічних засад системного виконання ремонтно-будівельних робіт, пов’язаних з підтриманням, відновленням або поліпшенням експлуатаційних показників житлового фонду, впровадження дійового контролю з боку власників житла, застосування сучасних методів управління виконавцями послуг.

Як зазначено у документі, реалізація заходів проводиться  з   урахуванням   інтересів кожної  конкретної людини та передбачає широке роз'яснення процесу і результатів реформ.

Програма передбачає низку завдань та заходів, а саме: створення управляючої компанії  на базі  МКП «Центрожилком», проведення інвентаризації нерухомості (житловий фонд), визначення управителів будинків, формування єдиного інформаційного листа для сповіщання населення для звірки житлово-комунальних послуг, розроблення та затвердження тарифів по кожному житловому будинку, досягнення прозорості встановлених тарифів на  послуги з утримання будинків, забезпечення належного експлуатаційного рівня у  житлових будинках та інші.

Як зазначено у документі, виконання окремих заходів Програми розглядається на загальних зборах мешканців будинків, які  надають оцінку   виконаним    роботам. Управляюча кампанія   МКП  «Центрожилком»  щокварталу, до 10 числа місяця, що настає за звітним кварталом, звітує управлінню житлово-комунального господарства Луганської міської ради.

Управління у свою чергу один на рік готує та надає звіт про хід та результати виконання Програми управлінню економіки Луганської міської ради на розгляд сесії Луганської міської ради.

Реалізація Програми, на думку спеціалістів, дозволить надавати населенню житлово-комунальні послуги належної якості відповідно до вимог національних стандартів та забезпечить прозорість у формуванні тарифної та цінової політики на житлово-комунальні послуги.

«Нова програма покликана поліпшити якість надання житлово-комунальних послуг населенню, зробити тарифну політику більш прозорою, - зазначив Луганський міський голова Сергій Кравченко після сесії в інтерв'ю журналістам. - Зокрема, щоб забезпечити максимальну прозорість тарифу буде скорочений обов'язковий перелік послуг з 13 до 5, тобто залишиться: освітлення, робота ліфтів, аварійна служба, прибирання сміття та прибирання прибудинкової території. Тариф на ЖКГ-послуги буде розрахований на кожен будинок, гроші перераховуватимуться на окремий рахунок цього будинку. Комунальні послуги будуть оплачуватися мешканцями тільки після виконання робіт. У кожному житловому будинку буде відповідальна особа, яка перевірятиме якість виконання робіт та підписуватиме відповідний акт. Наше завдання, щоб мешканці міста платили лише за ті комунальні послуги, що їм надані, а також були зацікавлені в поліпшенні стану свого житлового будинку».

Прес-служба Луганської міської ради
 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua