Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Луганськ ділиться досвідом створення та функціонування органів самоорганізації населення

20 грудня у будівлі Луганської міської ради по вулиці Пушкіна, 8 відбулася фахова майстерня «Законодавче забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування: створення та функціонування органів самоорганізації населення,  досвід міста Луганська». Організатори заходу - Луганське регіональне відділення Асоціації міст України запросили до обговорення цих питань представників ОСН Луганська та міст області.

На початку роботи виконавчий директор Луганського регіонального відділення Асоціації Наталія Бойко розповіла про діяльність відділення з  підвищення рівня фахових знань працівників органів місцевого самоврядування та обміну досвідом й кращими практиками роботи.

Міську цільову програму «Комплексна програма розвитку органів самоорганізації населення міста Луганська на 2012-2015 роки» представила начальник управління Луганської міської ради з питань внутрішньої і інформаційної політики Оксана Терещенко. Вона докладно розповіла про всі аспекти цього документу та джерела ресурсного забезпечення програми. Також Оксана Терещенко виклала, як в обласному центрі впроваджено механізм забезпечення участі ОСН міста у здійсненні контролю за якістю надаваних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а також як органи самоорганізації залучаються до вирішення проблемних питань громади, а саме про організацію та проведення конкурсів з благоустрою.

На завершення  вона розповіла про фінансову підтримку з боку міської влади органів самоорганізації населення для здійснення наданих ОСН повноважень.

Завершився захід обговоренням інших практик діяльності органів місцевого самоврядування Луганської області у співпраці із ОСН.

Прес-служба Луганської міської ради

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua