Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Протягом року 59 інвалідів отримали санаторно-курортні путівки

На персоніфікованому обліку у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги  в управлінні праці та соціального захисту населення Ленінської районної у м. Луганську ради перебуває 511 інвалідів війни, 2980 інвалідів загального захворювання та інвалідів з дитинства.

З метою привернення уваги громадськості, благодійних організацій, фондів, засобів масової інформації до проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями та з нагоди святкування Міжнародного Дня інвалідів та Міжнародного Дня волонтерів, керуючись ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування», Законами України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та  «Про волонтерську діяльність», виконавчим комітетом Ленінської районної у місті Луганську ради було прийнято рішення № 237 від 20.11.2012 р. «Про проведення у Ленінському районі  м. Луганська Міжнародного Дня інвалідів та Міжнародного Дня волонтерів» та затверджено План заходів по підготовці та проведенню святкування. 

Протягом  року 59 інвалідів отримали санаторно-курортні путівки в санаторії підвідомчі Міністерству соціальної політики. За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам закуплено та видано 17 санаторно-курортних путівок для інвалідів війни.

Компенсацію за невикористане санаторно-курортне лікування отримали 116 інвалідів війни і 21 інвалід загального захворювання та інвалід з дитинства.

12 інвалідам війни було виконано капітальний ремонт власних квартир.

Проведені компенсаційні виплати на бензин, ремонт, технічне та  транспортне обслуговування 112 інвалідам.

Впродовж 2012 року 8 інвалідів направлені на навчання та реабілітацію до Міжрегіонального центру професійної, медико-фізичної та соціальної реабілітації інвалідів, 2 інваліда з дитинства – до Луганського професійного училища-інтернату.

Протягом року управлінням видано 904 направлення на виготовлення протезно-ортопедичних виробів та 273 технічних засобів реабілітації, у тому числі 54 крісло-колясок дорослим та 2 інвалідних візка – дітям-інвалідам.

Напередодні Міжнародного Дня інвалідів керівництво Ленінської районної у місті Луганську ради відвідало підопічних Луганського обласного геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці з врученням кондитерських виробів.

В актовому залі виконавчого комітету Ленінської районної у місті Луганську ради відбулася зустріч голови ради з 12 головами та активістами громадських організацій інвалідів, на якій запрошеним були вручені подяки та грошові подарунки.  

Також, згідно з планом, затвердженим рішенням виконкому, у листопаді був проведений семінар з головами первинних ветеранських організацій з питання «Форми та методи роботи ради ветеранів первинних організацій по соціальному захисту ветеранів та розвитку волонтерського руху у світі вимог рішень УІ з’їзду ветеранів України».  

Відбувся розширений пленум ради ветеранів Ленінського району «Про підсумки волонтерської роботи у 2012 році», на якому відзначені найкращі волонтери та волонтерські організації за успіхи в розвитку волонтерського руху з врученням харчових наборів.

Департамент з питань праці та соціального захисту населення

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua