Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Про зміну методики надання населенню житлових субсидій

3 жовтня 2012 року спільним наказом Міністерства соціальної політики, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства фінансів, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України за № 621/1091/1046/502/773 було внесено зміни до Методики надання населенню житлових субсидій. Про це повідомляє Департамент з питань праці та соціально захисту населення Луганської міської ради.

Методику в новій редакції передбачено до застосування  управліннями праці та соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, структурними підрозділами з питань праці та соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад (далі - органи праці та соціального захисту населення) (п. 1.2 Методики).

Даною методикою передбачено умови для призначення житлової субсидії, а саме:

- для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг: на шість місяців, починаючи з місяця подання (відправлення) заявником заяви про її призначення чи перерахунок;

- для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового  палива: один раз на календарний рік;

- для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг: один раз на календарний рік, при цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року;

- для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, якщо плата за опалення (централізоване опалення, опалення природним газом або електроенергією) проводиться лише в опалювальний період або за двоставковим тарифом при централізованому опаленні: на опалювальний період, починаючи з місяця звернення за її призначенням;

- для придбання скрапленого газу та на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за наявності централізованого опалення або опалення електроенергією: один раз на календарний рік, при цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

Якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають тільки пенсіонери, які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, джерелом існування яких є лише доходи від особистого селянського господарства, пенсія та інші соціальні виплати, житлова субсидія за бажанням призначається на дванадцять місяців. Про збільшення доходу або зміну у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб одержувач такої житлової субсидії обов’язково інформує органи праці та соціального захисту населення.

Для призначення житлової субсидії громадянин, який звертається за її призначенням особа, яка бажає отримати житлову субсидію, подає органу праці та соціального захисту населення:

- заяву за формою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України від      22 лютого 2012 року № 96 "Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України          20 березня 2012 року за № 418/20731;

- декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, за формою, затвердженою наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22 липня 2003 року № 204, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 серпня 2003 року за № 709/8030;

- довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої у житловому приміщенні, з числа тих осіб, які враховуються при наданні житлової субсидії, за формою, затвердженою наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 27 серпня 2004 року № 192, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 04 листопада 2004 року за № 1409/10008.

Заявник при зверненні до органу праці та соціального захисту населення пред’являє паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Звертаємо вашу увагу, що вказані вище документи можуть бути надіслані поштою до органу праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника. З метою достовірності та підтвердження переліку доданих до заяви документів рекомендуємо направляти вказані документи цінним листом з описом, який виключить можливість посадової особи послатися на неповний перелік доданих до заяви документів.

За більш детальною інформацією громадянам м. Луганська необхідно звертатися в районні управління праці та соціального захисту населення:

в Артемівському районі - кв. Ленінського комсомолу, 11, тел.: 34-91-72;

в Жовтневому районі - кв. Волкова, 30а, телефон: 41-25-63, 91-76-73;

в Кам’янобрідському районі - вул. К. Лібкнехта, 9а, телефон: 52-51-31;

в Ленінському районі - вул. Котельникова, 17, телефон: 53-31-94.

Департамент з питань праці та соціально захисту населення Луганської міської ради

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua