Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

У Луганську проходить конкурс під гаслом «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…»

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…Саме під таким гаслом проходив у місті Луганську ІІ етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка з метою піднесення престижу української мови та літератури в молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, підвищення рівня загальної мовної культури. Пише газета «Жизнь Луганска».

Цього недільного осіннього дня шанувальники українського слова та творчості великого Кобзаря (150 учнів із 45 навчальних закладів м.Луганська) у супроводі своїх наставників з’їхалися з різних куточків міста до навчально-виховного об’єднання №59. Знаменно, що саме в цьому закладі, що здійснює навчання українською мовою, ось уже другий рік поспіль кличе до польоту творчості та вияву мовленнєвого хисту юнаків і дівчат конкурс, що носить ім’я Тараса Щевченка.

Камерна, затишна родинна атмосфера, що була створена колективом ЛНВО №59 під час відкриття Конкурсу сприяла емоційному піднесенню юних конкурсантів.

Зі сцени лунали пісні про Україну, виводили український танок маленькі школярики, і так незвично для Луганська звучали ніжні окарини та переливчасті сопілки.

А потім школярі змагались у завданнях: фантазували, «чому соняшник назвали соняшником», «чому калина червона» або «як з’явилася веселка», складали мініатюри на задані теми, створювали оповідання про нашу державу, розмірковували над тим, як можна здобути всенародне визнання, будучи звичайною людиною.

Перевіривши творчі роботи, журі конкурсу стверджує, що підростаюче покоління обирає інтелект і творчість, які ґрунтуються на знанні історії та культури рідного народу, на майстерному володінні художнім словом!

І.М.Кагукіна, заступник директора з навчально-виховної роботи Луганського НВО №59

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua