Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

До уваги луганчан! Про попередження шахрайства під виглядом роботи соціальних служб

Шахраї найчастіше у своїй діяльності орієнтуються на людей похилого віку, оскільки останні довірливіші та при цьому ще і більш беззахисні.

Шахрайства під виглядом працівників органів соціального захисту і благодійних організацій найчастіше пов'язані з проникненням до житла. Користуючись правовою безграмотністю осіб пенсійного віку, під виглядом працівників соціальних служб, шахраї пропонують останнім обміняти кошти на нові купюри, що нібито поступили в серію, приносять субсидії. У таких випадках, жертвами злочинців зазвичай стають громадяни у віці 70-80 років.

Схема скоєння злочину виглядає таким чином: дві жінки дзвонять в квартиру, відкриває пенсіонер (у випадках відкривання дверей молодими людьми, відразу ж йдуть, кажучи, що помилилися адресою). Починають говорити про минулі за останній час реформи. Пояснюють, що ветеранам праці і Великої Вітчизняної війни Уряд одноразово виплачує грошову допомогу, після чого виймають купюру номіналом в 100 грн і просять дати з неї здачу. Потерпілий йде до місця, де у нього зберігаються гроші (шафи, тумбочки і так далі). Злочинці це бачать. Отримавши здачу, зазвичай одна з шахрайок відводить заявника на кухню й просить склянку води. Друга у цей момент дістає з тайника кошти. У інших випадках, як обмін грошових коштів, нібито нового зразка, завертають справжні гроші в целофановий пакет, підмінюють його на пакет з нарізкою газет або паперу. У вказаних злочинних посяганнях також має місце чинник психологічного контролю потерпілих (гіпноз).

Будь-які соціальні програми, пропоновані державою для населення, у тому числі оплата дорогих ліків для лікування важких захворювань, має широке висвітлення як в засобах масової інформації, так і  безпосередньо в соціальних, медичних та пенсійних установах. Тому, у випадках пропозицій по телефону придбати лікарські засоби необхідно звертатися за відповідним роз'ясненням особисто до медичних установ або органів соціального захисту населення і, в жодному разі, не оплачувати запропоноване. Згідно чинного законодавства, працівники органів соціального захисту населення не мають права здійснювати будь-які операції з грошовими коштами. Виплата грошової допомоги та компенсацій здійснюється по безготівковому розрахунку через поштові відділення зв’язку або установи банків шляхом перерахування на особистий рахунок громадян за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами. – за місцем їх проживання.

По усіх фактах звернень до громадян незнайомих соціальних працівників з питань виплати надбавок, яких-небудь пільг слід відмовлятися від такого роду дій, до тих пір, поки громадянин не отримає відповідне роз'яснення.

Для попередження фактів шахрайства слід усім літнім людям, їх родичам, опікунам і сусідам бути обачними, не відкривати дверей незнайомим людям, працівниками яких би соціальних служб вони не представлялися, вимагати посвідчення, які мають бути у кожного співробітника органів соціального захисту населення. Родичам і знайомим слід проінформувати літніх людей про витівки шахраїв. А усіх, кому що-небудь відомо про підозрілих осіб, що намагалися або намагаються проникнути в квартири літніх людей, відразу звертатися в міліцію.

Пропозиції для населення по попередженню таких злочинів:

1. Бути уважними, дізнаватися більше про існуючі шахрайські схеми. Пильно відноситися до попереджень від операторів зв'язку (у тому числі і мобільного), правоохоронних органів і засобів масової інформації про схеми обману.

2. Переконуватися в достовірності інформації, отриманої по телефону від невідомих, які представлялися співробітниками органів соціального захисту населення.

3. Вимагати від осіб, які представилися співробітниками соціальних служб, їх посвідчення. Ознайомлюватися з їх змістом, попросивши співробітника зачекати за зачиненими дверима. У разі виникнення питань зв’язатися з органом / організацією, співробітником якого / якої представилася особа.

4. Не квапитися діяти згідно  з інструкціями, отриманими за допомогою телефонного дзвінка, СМС або ММС, особливо, якщо вони вимагають перекладу або передачі грошових коштів яким-небудь чином.

5. Під час телефонних дзвінків та звернень з вимогою перерахування грошових коштів під різними приводами негайно повідомляти про ці факти в міліцію.

Міське управління праці та соціального захисту населення

 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua