Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Поліграф тест Львів. | Заходи на тут! Условия обучения по языкам в Великобритании в Среду.

Депутаты Луганского городского совета

Анікеєва Лідія Максимівна обрана по виборчому округу № 10 від міської організації  Партії Регіонів
Бабаян Борис Беникович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Бабічев Олександр Іванович обраний по виборчому округу № 33 від міської організації  Партії Регіонів
Благушин Вадим Борисович обраний по виборчому округу № 27 від міської організації  Партії Регіонів
Болдир Олександр Васильович обраний по виборчому округу № 3 від міської організації  Партії Регіонів
Бурков Дмитро Юрійович обраний за списком міської організації політичної  партії "Сильна Україна"
Вакуленко Василь Іванович обраний по виборчому округу № 31 від міської організації  Партії Регіонів
Волощенко Сергій Віталійович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Гаврик Сергій Юрійович обраний по виборчому округу № 12 від міської організації  Партії Регіонів
Галінкін Валерій Йосипович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Голубенко Олександр Леонідович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Горбаньов Олександр Михайлович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Горбенко Руслан Олександрович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Горбунов Геннадій Петрович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Гундар Сергій Анатолійович обраний по виборчому округу № 22 від міської організації  Партії Регіонів
Давидов Сергій Іванович обраний за списком міської організації політичної  партії "Сильна Україна"
Діброва Ганна Єгорівна обрана по виборчому округу № 19 від міської організації  Партії Регіонів
Доброхотова Ганна Вікторівна обрана по виборчому округу № 6 від міської організації  Партії Регіонів
Желдак Леокадія Олександрівна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Зеленська Ганна Володимирівна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Іванов Олександр Іванович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Калініченко Ольга Іванівна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Картавцева Лідія Іванівна обрана по виборчому округу № 7 від міської організації  Партії Регіонів
Катран Володимир Васильович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Керницький Валерій Богданович обраний по виборчому округу № 21 від міської організації  Партії Регіонів
Кірік Юрій Володимирович обраний по виборчому округу № 18 від міської організації  Партії Регіонів
Коваль Олег Валерійович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Коваль Вадим Васильович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Ковальов Олександр Михайлович обраний по виборчому округу № 5 від міської організації  Партії Регіонів
Козакова Тетяна Юліївна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Колесніков Олександр Іванович обраний по виборчому округу № 30 від міської організації  Партії Регіонів
Комісаренко Вікторія Володимирівна обрана за списком міської організації політичної  партії "Фронт Змін"
Корніенко Володимир Леонідович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Кочура Олександр Васильович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Кошман Юрій Костянтинович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Кулінченко Володимир Васильович обраний по виборчому округу № 24 від міської організації  Партії Регіонів
Кушнарев Стефан Ігнатович обраний по виборчому округу № 15 від міської організації  Партії Регіонів
Ландік Роман Володимирович обраний по виборчому округу № 34 від міської організації  Партії Регіонів
Лібстер Сергій Борисович обраний по виборчому округу № 17 від міської організації  Партії Регіонів
Ліскі Ігор Іванович обраний за списком міської організації політичної  партії "Фронт Змін"
Лук'янчиков Анатолій Васильович обраний по виборчому округу № 2 від міської організації  Партії Регіонів
Максимець Наталія Анатоліївна обрана за списком міської організації  Комуністичної партії України
Махно Анатолій Павлович обраний по виборчому округу № 28 від міської організації  Партії Регіонів
Мельников Сергій Олександрович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Михайленко Ельвіра Леонідівна обрана по виборчому округу № 36 від міської організації  Партії Регіонів
Міхєєв Сергій Олександрович обраний по виборчому округу № 14 від міської організації  Партії Регіонів
Міщенко Михайло Володимирович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Морозов Геннадій Вікторович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Овчаренко Микола Олексійович обраний по виборчому округу № 1 від міської організації  Партії Регіонів
Орцев Ігор Володимирович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Охмат Віталій Юрійович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Петраков Сергій Іванович обраний по виборчому округу № 35 від міської організації  Партії Регіонів
Підтинна Алла Аркадіївна обрана по виборчому округу № 8 від міської організації  Партії Регіонів
Полунін Володимир Миколайович обраний по виборчому округу № 9 від міської організації  партії "Українські соціал-демократи"
Попов Валентин Владленович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Попова Катерина Вікторівна обрана за списком міської організації  Комуністичної партії України
Свєтлов Вячеслав Євгенович обраний по виборчому округу № 25 від міської організації  Партії Регіонів
Седих Ігор Сергійович обраний по виборчому округу № 32 від міської організації  Партії Регіонів
Сирота Володимир Якович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Сімрок Василь Васильович обраний по виборчому округу № 38 від міської організації  Партії Регіонів
Скляров Володимир Петрович обраний по виборчому округу № 16 від міської організації  Партії Регіонів
Сокіл Леонід Олександрович обраний по виборчому округу № 23 від міської організації  Партії Регіонів
Терещенко Оксана Андріївна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Тушнова Ірина Олександрівна обрана по виборчому округу № 26 від міської організації  Партії Регіонів
Федченко Олена Миколаївна обрана за списком міської організації  Партії Регіонів
Філіпський Олександр Михайлович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України
Холод Іван Степанович обраний по виборчому округу № 13 від міської організації  Партії Регіонів
Чекер Валерій Миколайович обраний по виборчому округу № 11 від міської організації  Партії Регіонів
Четвертак Сергій Жоржович обраний по виборчому округу № 37 від міської організації  Партії Регіонів
Шахов Сергій Вячеславович обраний по виборчому округу № 4 від міської організації  Партії Регіонів
Шведюк Степан Васильович обраний по виборчому округу № 20 від міської організації  Партії Регіонів
Шкура Віктор Михайлович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Шонін Сергій Геннадійович обраний за списком міської організації  Партії Регіонів
Юров Юрій Павлович обраний за списком міської організації  Комуністичної партії України


 


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua