Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради

23 июня 2014

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департамент економіки Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення Луганської міської ради  "Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 30.06.2011 № 10/4 "Про встановлення на території м. Луганська податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки", яке спрямоване на:

- приведення місцевих нормативно-правових актів у відповідність до вимог діючого законодавства, а саме Податкового кодексу України;

- правове регулювання господарських та адміністративних відносин між фізичними та юридичними особами, в тому числі нерезидентами, які є власниками об"єктів житлової нерухомості та Луганською міською радою і контролюючими органами.

        Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 18.06.2014 № 24 (1253).

     Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу департаментом економіки Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел.58-12-91.

Просмотры: 1384 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради

22 мая 2014

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” відділ реклами Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення Луганської міської ради  "Про деякі питання регулювання відносин в сфері розміщення зовнішньої реклами у м. Луганську", який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

        Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 21.05.2014 № 20 (1249).

     Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу відділом реклами Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, каб. 122, тел.58-12-07.

Просмотры: 872 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради

7 мая 2014

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління комунальним майном Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.08.2011 № 252 «Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська або на житлових будівлях, які за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за використання вищевказаних об’єктів» із змінами до нього», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 30.04.2014 № 17 (1246).

Зауваження та пропозиції від фізичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням комунальним майном Луганської міської ради за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел. 58-19-70, 58-16-41.   

Просмотры: 1114 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради

29 апреля 2014

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення Луганської міської ради  "Про затвердження Порядку здійснення контролю у сфері побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування (ресторанного господарства) та захисту прав споживачів", який запроваджується з метою вдосконалення системи контролю, забезпечення плановості та прозорості заходів, єдиного підходу до їх планування, дотримання суб"єктами господарювання вимог чинного законодавства.

        Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 23.04.2014 № 16 (1245).

     Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел.58-18-98.

Просмотры: 1004 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради

17 апреля 2014

     Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департамент  Луганської міської ради з питань земельних ресурсів повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення Луганської міської ради  "Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 27.08.2010р.№ 69/27 "Про деякі питання щодо укладання договорів оренди землі", який запроваджується з метою приведення відносин, пов"язаних із орендою землі, у відповідність з діючим законодавством.

     Проектом рішення, що пропонується, встановлюються законодавчо визначені умови використання земельних ділянок, що передаються в оренду, зазначаються умови поновлення договору оренди землі, підстави його розірвання, внесення змін тощо.

       Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 16.04.2014 № 15 (1244).

     Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу Департаментом Луганської міської ради з питань земельних ресурсів за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, каб. 121, тел.58-13-48.

Просмотры: 769 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради

16 апреля 2014

     Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департамент  Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення Луганської міської ради  "Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об"єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Луганськ.      

     Даним Порядком встановлюється процедура видачі дозволів або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів Департаментом Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська на порушення об"єктів благоустрою.

       Цей порядок розроблений відповідно до Типового порядку видачі дозволів на порушення об"єктів благоустрою з урахуванням вимог Законів України "Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності", "Про адміністративні послуги", "Про благоустрій населенних пунктів".

       Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 09.04.2014 № 14 (1243).

       Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу Департаментом Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Пушкіна, 8, тел.93-25-94.

Просмотры: 869 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради

20 марта 2014

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департамент забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради  "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.08.2006 № 180 "Про порядок призначення тимчасового перевізника на постійні міські автобусні маршрути загального коритсування м. Луганська" [68,5 Kb], який спрямовано на:

- найбільш повне задоволення потреб населення м. Луганська в пасажирських перевезеннях;

- покращення умов перевезень пасажирів;

- установлення вимог до тимчасових перевізників, водіїв та транспортних засобів щодо забезпечення безпеки перевезень та екологічної безпеки;

- визначення системи контролю, прав, обов"язків та відповідальності перевізників за порушення нормативно-правових актів, договорів із перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська;

- створення рівних умов для роботи всіх суб"єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері перевезень пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська;

- створення конкурентного середовища серед суб"єктів підприємницької діяльності, які надають послуги у сфері перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та обмеження монополізму;

- приведення місцевої нормативної бази до вимог чинного законодавства.

       Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 19.03.2014 № 11 (1240).    

       Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу Департаментом забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, кв. Димитрова, 30, тел.61-76-45.

Просмотры: 751 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради

20 марта 2014

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департамент забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про порядок функціонування місць поховань у м. Луганську", який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

       Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 19.03.2014 № 11 (1240).    

       Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу Департаментом забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, кв. Димитрова, 30, тел.61-76-32, 61-76-40.

Просмотры: 788 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради

19 декабря 2013

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департамент економіки Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про встановлення тарифу (вартості 1-ї норми часу) на послуги з інвентарізації нерухомого майна, що здійснює МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРІЗАЦІЇ", який спрямовано на :

- приведення нормативно-правових актів виконавчого комітету Луганської міської ради у відповідність до вимог діючих законодавчих актів;

- врегулювання правовідносин між суб"єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта;

- інформаційне забезпечення усіх споживачів, яких стосується прийняття даного рішення;

- забезпечення балансу між платоспроможним попитом на послуги та обсягом витрат на їх надання.

       Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 18.12.2013 № 50 (1227).    

       Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу Департаментом економіки Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел.58-16-54.

 

Просмотры: 773 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради

19 декабря 2013

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Департамент забезпечення життєдіяльності Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітетуЛуганської міської ради від 16.08.2013 "Про затвердження маршрутної мережі постійних міських автобусних маршрутів загального користування м. Луганська», який спрямовано на :

- найбільш повне задоволення потреб населення м. Луганська в пасажирських перевезеннях;

- покращення умов перевезень пасажирів;

- упорядкування маршрутів руху і кількості автобусів на окремих маршрутах м. Луганська, забезпечення регулярної роботи автомобільного пасажирського транспорту на постійних міських автобусних маршрутах.

       Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 18.12.2013 № 50 (1227).    

       Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об"єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу Департаментом забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, кв. Дімітрова, буд. 30, тел. 61-76-45.      

Просмотры: 873 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua