Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Про відстеження результативності дії регуляторних актів

12 марта 2013

            З метою залучення суб'єктів господарювання, членів територіальної громади до участі у  здійсненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, повідомляємо, що розробниками здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів, а саме:

З 21.02.2013 по 25.04.2013  періодичне відстеження результативності рішення  виконавчого комітету Луганської міської ради від 01.07.2005 № 192 зі змінами до нього від 09.09.2009 № 233/10, від 19.09.2011 № 280 «Про питання, пов’язані з проведенням конкурсу на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська» за показниками:

- кількість проведених конкурсів;

- кількість договорів, укладених з переможцями конкурсів.

Розробник – управління транспорту та зв’язку Луганської міської ради,  тел. 93-26-72.

             Запрошуємо громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даних регуляторних актів.

Просмотры: 481 | Полностью >>>


Новини регуляторної політики

12 марта 2013

Повідомлення про оприлюднення

 

 Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління транспорту та зв’язку Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про покладення на управління транспорту та зв’язку Луганської міської ради функцій контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів, що укладені на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

 

  Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 16.01.2013 № 2(1179).     

             Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

              Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням транспорту та зв’язку  Луганської міської ради за адресою: 91055, м. Луганськ, вул. Пушкіна, 8, каб. 416,420, тел. 93-26-80.

  

Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів

 

              З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 16 січня 2013 року  відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

     На засіданні обговорювалися наступні проекти:

 

- проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про встановлення міському комунальному підприємству «Луганськелектротранс» тарифу на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху;

- проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про встановлення міському комунальному підприємству «Луганськелектротранс» тарифів на проїзд в міському електричному транспорті (трамвай, тролейбус).

Розробником даних проектів є управління економіки Луганської міської ради.

Мета прийняття вищезазначених регуляторних актів є приведення планово-нормативних витрат до економічно - обґрунтованого рівня, забезпечення функціонування та розвитку міського транспорту, врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта.

 

- проект рішення Луганської міської ради «Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Луганська», розробником якого є управління архітектури та містобудування Луганської міської ради.

Зазначений проект регуляторного акта розроблено з метою впорядкування механізму розрахунку та сплати пайової участі з метою формування фінансової основи для вирішення завдань соціально-економічного розвитку міста.

 

- проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.0.2011 № 252 «Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська або на житлових будівлях, які за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за використання вищевказаних об’єктів». Розробником даного проекту регуляторного акта є управління житлово-комунального господарства Луганської міської ради.

Зазначений проект регуляторного акта розроблено з метою упорядкування використання комунального майна (житлових будинків) для встановлення технічних елементів (пристроїв) на житлових будинках, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська; запобігання самостійного розкриття конструкцій покрівель; стабілізації ситуації та контроль щодо проведення дій, пов’язаних з впорядкуванням розміщення телекомунікаційних мереж в житлових будинках комунальної власності.  

Члени Робочої групи погодилися з необхідністю прийняття даних регуляторних актів.

 

Про відстеження результативності дії регуляторних  актів

  З метою залучення суб'єктів господарювання, членів територіальної громади до участі у  здійсненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, повідомляємо, що розробниками здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів, а саме:

З 04.01.2013 по 06.03.2013  повторне відстеження результативності рішення   Луганської міської ради від 27.12.2012 № 18/28 «Про затвердження деяких схем розміщення рекламних засобів на території м. Луганська»  за показниками:

- кількість укладених договорів тимчасового користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська;

- кількість встановлених рекламних засобів на території м. Луганська;

- кількість демонтованих рекламних засобів на території м. Луганська;

- сума надходжень до міського бюджету від сплати за тимчасове користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська.

Розробник – управління архітектури та містобудування Луганської міської ради, тел. 58-14-55, 58-12-07.

З 11.01.2013 по 13.03.2013  базове відстеження результативності рішення  виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.07.2012 № 143 «Про організацію роботи, пов’язаної з частковим відшкодуванням відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами суб’єктам малого і середнього підприємництва м. Луганська для реалізації інвестиційних проектів»   за показниками:

- кількість договорів, укладених на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами суб’єктам малого і середнього підприємництва м. Луганська для реалізації інвестиційних проектів;

- сума фактично сплачених коштів міського бюджету на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами суб’єктам малого і середнього підприємництва м. Луганська для реалізації інвестиційних проектів;

- кількість новостворених робочих місць в результаті реалізації інвестиційних проектів, представлених переможцями конкурсного відбору на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами суб’єктам малого і середнього підприємництва м. Луганська для реалізації інвестиційних проектів.

Розробник – управління економіки  Луганської міської ради,  тел. 55-14-47.

З 18.01.2013 по 20.03.2013  повторне відстеження результативності рішення   Луганської міської ради від 12.01.2012 № 19/3 «Про єдиний податок»  за показниками:

- кількість суб’єктів господарювання – платників єдиного податку за визначеними у проекті регуляторного акта видами діяльності та групами фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку;

- розмір надходжень до міського бюджету від сплати єдиного податку груп фізичними особами – підприємцями першої та другої груп.

Розробник – управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування та громадського харчування та захисту прав споживачів, тел.58-18-98, 58-12-01.

      Вищезазначені  рішення офіційно оприлюднені у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска»: від 04.01.2012 № 1(1126), від 16.05.2012  №20(1145), та від 18.01.2012 № 3(1128) відповідно  та на сайті Луганського міського голови, Луганської міської ради та її виконавчих органів у розділі «Регуляторна політика».

                  Запрошуємо громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даних регуляторних актів. 

 

Повідомлення про оприлюднення

           Керуючись ст.9 Закону України від 11.09.03 №1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління економіки луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «Про встановлення міському комунальному підприємству «Луганськелектротранс» тарифу на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі  руху»,  яке спрямоване на:

- приведення планово-нормативних витрат  до економічно - обґрунтованого рівня;

- забезпечення функціонування та розвитку міського автомобільного транспорту;

- врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта.

  Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 19.12.2012 № 51(1176).     

 

Довідки: газету “Жизнь Луганська” можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

            Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань приймаються у письмовому вигляді протягом 1-го місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу регуляторного впливу управлінням економіки Луганської міської ради за адресою:  м.Луганськ,  вул.Коцюбинського, 14, тел. 58-16-54.

Повідомлення про оприлюднення

 

 Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління економіки Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про встановлення міському комунальному підприємству  «Луганськелектротранс» тарифів  на    проїзд    в     міському  електричному   транспорті (трамвай, тролейбус)»,  яке спрямоване на:

- приведення планово-нормативних витрат до економічно - обґрунтованого рівня;

- забезпечення функціонування та розвитку міського електротранспорту;

- врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта.

 

  Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 19.12.2012 № 51(1176).     

             Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

              Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням економіки Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел. тел. 58-16-54.

Повідомлення про оприлюднення

 

 Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління житлово-комунального господарства Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.08.2011 № 252 «Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська або на житлових будівлях, які за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за використання вищевказаних об’єктів» із змінами до нього», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин 

 

Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 20.12.2012 № 52(1177).     

             Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

              Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням житлово-комунального господарства Луганської міської ради за адресою:  м. Луганськ, кв. Дімітрова, 30, тел. 61-76-32, 50-44-90

Повідомлення про оприлюднення

 

 Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління архітектури та містобудування Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пацової участі у розвитку інфраструктури м. Луганська», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

 

  Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 19.12.2012 № 51(1176).     

             Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

              Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням архітектури та містобудування Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел. 58-14-55.

Повідомлення про оприлюднення

 

 Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про порядок демонтажу малих архітектурних форм, які розташовані на території м. Луганська», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

 

  Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 19.12.2012 № 51(1176).     

             Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

              Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел. 58-18-98, 58-12-01.

Про внесення змін до  Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2012 року 

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозицію управління житлово-комунального господарства  Луганської міської ради та управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 11.12.2012р. було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 127 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року».

(оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 19.12.2012  № 51(11762 )

 

Рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12. 2012 р. № 256 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 127 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на IІ півріччя 2012 року" [58 Kb]

Про засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 11.12.2012р. розглянуті наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

 

1. Про внесення на розгляд Луганської міської ради питання про порядок демонтажу рекламних засобів, які призначені для розміщення зовнішньої реклами, розташованих на території м. Луганська»

 

2. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 29.07.2011 р. № 12/19 «Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Луганська»

 

3. Про внесення на розгляд Луганської міської ради питання «Про внесення змін до Правил благоустрою території м. Луганська, затверджених рішенням Луганської міської ради від 21.08.2007 № 21/3 зі змінами до нього»

 

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 19.09.2011 № 286/45 «Про методику розрахунку та пропорції розподілу орендної плати за користування об’єктами, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська»

 

5. Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «Донбаскамбуд» тарифу на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі  руху

 

6. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта,  а саме  проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про встановлення міському комунальному підприємству «Луганськелектротранс» тарифів на проїзд в міському електричному транспорті (трамвай, тролейбус)». 

 

7. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта,  а саме  проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про встановлення міському комунальному підприємству «Луганськелектротранс» тарифу на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху»

 

8. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення Луганської міської ради «Про порядок демонтажу малих архітектурних форм, які розташовані на території м. Луганська»

 

9. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.08.2011 № 252 «Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська, або на житлових будівлях, які за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за використання вищевказаних об’єктів» із змінами до нього»

Про внесення змін до  Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2012 року 

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозицію управління економіки Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 14.11.2012р. було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 127 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року» [52 Kb] (оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 2111.2012 № 47(1172 )

 

Про відстеження результативності дії регуляторних  актів

            З метою залучення суб'єктів господарювання, членів територіальної громади до участі у  здійсненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, повідомляємо, що розробниками здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів, а саме:

З 16.11.2012 по 18.01.2013  базове відстеження результативності рішення  виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.05.2012 № 100 «Про типові договори оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська»      за показниками:

- кількість укладених договорів на передачу в оренду майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська;

- надходження до міського бюджету від оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська.

Розробник – управління комунальним майном Луганської міської ради,  тел.58-16-41, 58-16-01).

З 02.11.2012 по 04.01.2013  базове відстеження результативності рішення  виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.04.2012 № 83 «Про затвердження Положення про проведення земляних робіт на території м. Луганська»  за показниками:

- кількість порушень вимог Положення про проведення земляних робіт на території міста Луганська;

- кількість виданих ордерів на проведення земляних робіт;

- надходження у міський бюджет коштів від фінансових санкцій за порушення правил благоустрою міста.

Розробник – управління житлово-комунального господарства Луганської міської ради, тел.61-76-32, 50-44-90. 

      Вищезазначені  рішення офіційно оприлюднені у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 16.05.2012  №20(1145), та від 02.05.2012 № 18(1143) відповідно  та на сайті Луганського міського голови, Луганської міської ради та її виконавчих органів у розділі «Регуляторна політика».

      Запрошуємо громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даних регуляторних актів. 

 

Повідомлення про оприлюднення

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління комунальним майном Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 19.09.2011 № 286/45 «Про методику розрахунку та пропорції розподілу орендної плати за користування об’єктами, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин

Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 31.10.2012 № 44(1169).     

             Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

              Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням комунальним майном Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел. 58-16-41, 58-16-01.

Повідомлення про оприлюднення

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управління архітектури та містобудування Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту, а саме: проекту рішення Луганської міської ради «Про Порядок демонтажу рекламних засобів, які призначені для розміщення зовнішньої реклами, розташованих на території м. Луганська», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

 

Зазначений проект рішення з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 17.10.2012 № 42(1167).

 

Довідки: газету «Жизнь Луганска» можна придбати у всіх кіосках союз дуку та у громадських розповсюджувачів.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом 1-го місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу регуляторного впливу управлінням архітектури та містобудування Луганської міської ради за адресою: 91000 м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, каб. 113, телефон 58-14-55.

Повідомлення про оприлюднення

Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – «Про внесення змін до Правил благоустрою території м. Луганська, затверджених рішенням Луганської міської ради від 21.08.2007 № 21/3 зі змінами до нього», який спрямовано на правове регулювання господарських відносн

 

Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 17.10.2012 № 42(1167).     

 

 

Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу ” управлінням Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Пушкіна, 8, тел. 93-25-94.

 

Про внесення змін до  Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2012 року

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 10.10.2012р. було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 127 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року». [199,5 Kb]

 

Про чергове засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

 На черговому засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради (10.10.2012р.) планується розглянути наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

 

1. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення Луганської міської ради «Про Порядок демонтажу рекламних засобів, які призначені для розміщення зовнішньої реклами, розташованих на території м. Луганська»

 

2. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення  Луганської міської ради «Про внесення змін до Правил благоустрою території м. Луганська, затверджених рішенням Луганської міської ради від 21.08.2007 № 21/3 зі змінами до нього».

 

3. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 19.09.2011 № 286/45 «Про методику розрахунку та пропорції розподілу орендної плати за користування об’єктами, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська».

 

Про внесення змін до  Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2012 року

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 12.09.2012р. було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 127 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року»

(оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 19.09.2012 № 38(1163)

 

Рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 12.09.2012 № 196 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 127 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на IІ півріччя 2012 року" [48 Kb]

Про внесення змін до  Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2012 року

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 08.08.2012р. було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 127 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року»

 

Рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 08.08.2012 № 159 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 127 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на IІ півріччя 2012 року»" [48 Kb]

 

Повідомлення про оприлюднення

 

            Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. 3 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - проект рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «Про внесення змін до рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 10.08.2011 № 252 «Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська або на житлових будівлях, які за рішенням ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за використання вищевказаних об’єктів» із змінами до нього», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

          Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 15.08.2012 № 33 (1158) та на офіційному сайті Луганського міського голови, Луганської міської ради та її виконавчих органів.

            Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «Про внесення змін до рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 10.08.2011 № 252 «Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська або на житлових будівлях, які за рішенням ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за використання вищевказаних об’єктів» із змінами до нього» з аналізом регуляторного впливу до УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО–КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за адресою: м. Луганськ, кв.Дімітрова, 30, тел. 61-76-32, 50-44-90.

 

Про чергове засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

 

На черговому засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради (08.08.2012р.) планується розглянути наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

 

1. Про внесення на розгляд Луганської міської ради питання «Про затвердження правил утримання домашніх тварин у м. Луганську».

 

2. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.08.2011 № 252 «Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж «Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська, або на будівлях, які за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за  використання вищевказаних об’єктів» зі змінами до нього».

 

Про чергове засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

 

    На черговому засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради (11.07.2012 р.) планується розглянути питання, що стосується регуляторної діяльності – «Про організацію роботи, пов’язаної з частковим відшкодуванням відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами суб’єктам малого і середнього підприємництва м. Луганська для реалізації інвестиційних проектів».

 

 

Про позачергову сесію Луганської міської ради шостого скликання

     На позачерговій сесії Луганської міської ради (10.07.2012 р.) планується розглянути наступне питання, що стосується регуляторної діяльності, а саме:

 - Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 25.01.2011 № 5/8 "Про збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності на території міста Луганська".

 

Про визнання рішення виконавчого комітету Луганської міської ради таким, що втратило чинність

 

        Рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 119/1 було визнано таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 22.11.201011 «Провизначення місця на території міста Луганська, де забороняється роздрібна торгівля пивом (крім  безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами».

        В зв’язку з вищезазначеним,  дане рішення виключено з Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та її виконавчим комітетом. 

 

Повідомлення про оприлюднення

 

            Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління економіки Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про встановлення Товариству з обмеженою відповідальністю  «ДОНБАСКАМБУД» тарифу на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі  руху», яке спрямоване на:

- приведення тарифів до економічно - обґрунтованого рівня;

- забезпечення функціонування та розвитку автомобільного транспорту в місті;

- врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта.

Зазначений проект рішення з аналізом регуляторного впливу буде надруковано у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска".     

Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням економіки Луганської міської ради за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел. 58-16-54.

 

Повідомлення про оприлюднення

 

              Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Управління Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м.Луганська  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – «Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення Луганської міської ради «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Луганську», який спрямовано на правове регулювання господарських відносин.

Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу буде надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" та на сайті Луганського міського голови, Луганської міської ради та її виконавчих органів з 20.06.2012.

Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу регуляторного впливу управлінням Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Пушкина, 8, телефон: 932594.

 

 

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

     Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 №1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управління економіки Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про організацію роботи, пов’язаної з частковим відшкодуванням відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами суб’єктам малого і середнього підприємництва м. Луганська для реалізації інвестиційних проектів», яке спрямоване на:

             - приведення місцевих нормативно-правових актів у відповідність до вимог діючого законодавства;

             - регулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта;

             - отримання можливості більш ефективно впливати на розвиток підприємництва в м. Луганську.

     Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 16.05.2012 № 20 (1145) та на офіційному сайті Луганського міського голови, Луганської міської ради та її виконавчих органів.

     Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу регуляторного впливу управлінням економіки Луганської міської ради за адресою: м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 14, тел.: 55-14-47

 

Про визнання рішення виконавчого комітету Луганської міської ради таким, що втратило чинність

 

    Рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.04.2012 № 78 було визнано таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 20.04.2004 № 129 «Про деякі питання щодо здійснення торговельної діяльності через засоби пересувної торговельної мережі» зі змінами до нього від 22.04.2005 № 111, від 24.05.2006 № 55, від 14.05.2008 № 148.

    В зв’язку з вищезазначеним,  дане рішення зі змінами до нього виключено з Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та виконавчим комітетом Луганської міської ради. 

     На даний час, Порядок встановлення на території об’єктів благоустрою у м. Луганську місць для розміщення об’єктів пересувної торговельної мережі та надання згод на їх розміщення визначений рішенням Луганської міської ради від 30.06.2011 № 10/6 «Про деякі питання, пов’язані з організацією торгівлі та побутового обслуговування населення на території м. Луганська»

 

Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів

     З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 18 квітня відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.
     На засіданні обговорювався проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про типові договори оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська», розробником якого є управління комунальним майном Луганської міської ради.
     Зазначений проект регуляторного акта розроблено з метою приведення норм типових договорів оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська у відповідність до законодавства України, створення єдиних умов передачі в оренду майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська.
     Члени Робочої групи погодилися з необхідністю внесення на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про типові договори оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська».

 

 

 

 

Вирішуємо проблеми разом

     За ініціативою Луганського міського голови Сергія Кравченка, для виявлення проблем в сфері підприємницької діяльності та визначення шляху їх вирішення, в обласному центрі продовжується акція «Вирішуємо проблеми разом!».

Управління Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва  запрошує всіх до діалогу та пропонує підприємцям повідомляти про проблеми малого і середнього бізнесу (реєстрація, отримання документів дозвільного характеру, перевірки контролюючими органами) та пропозиції щодо їх усунення за телефонами 58-10-24, 58-03-40, або електронною поштою на адресу: reestr_gos @ ukr. net.

 

Шановні підприємці!

 

     Управління Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва проводить вивчення громадської думки суб’єктів господарювання з наступних питань:

Чи задовольняє Вас чинна система оподаткування та ставки єдиного податку відповідно по кожній з 4 груп платників єдиного податку.

Що на Вашу думку  заважає ефективному здійсненню підприємницької діяльності?

     Свої відповіді та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу управління reestr_gos@ukr.net.

 

 

З 01.01.2012 р. розпочато проведення заміни видів діяльності на КВЕД-2010!

 

    З 01.01.2012 року набув чинності Національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД).

    На сайті Державної служби статистики України (http://www.ukrstat.gov.ua) створений сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2005 та КВЕД-2010, за допомогою якого ви можете отримати перелік відповідних кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2010.

    На веб-порталі Центру адміністративних послуг в розділі «Інформація для підприємців» надається Таблиця перекодування видів економічної діяльності підприємств для проведення державних статистичних спостережень (з КВЕД-2005 на КВЕД-2010).

    З метою своєчасного проведення заміни  видів діяльності на КВЕД-2010 пропонуємо  суб’єктам господарювання звертатися до державного реєстратора для проведення необхідних дій.

 

До уваги суб’єктів господарювання!

 

     Відносини у сфері ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури регулюються Законом України від 01.06.2000 № 1775-14 «Про порядок ліцензування певних видів господарської діяльності» зі змінами до нього та Постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 р. № 1396     «Про ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури», якою затверджений ПОРЯДОК ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури.

     З питань ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури необхідно звертатися до Iнспекцiї державного архiтектурно-будiвельного контролю у Донецькiй областi.

     Адреса інспекції:

83001, м.Донецьк, вул.50-річчя СРСР, 138 ”а”

Тел. для довідок (Донецьк):  (062) 334-01-67 

     Дні та часи прийому: 

понеділок, середа з 8.00 до 12.00 

     Попередній перегляд документів здійснюється в м. Луганську за адресою:

м. Луганськ, вул.Демьохіна, 19.

     Дні та часи пройому:

четвер з 9.30 до 13.00, каб, 106, тел, 58-58-54

 

Про внесення змін до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

 

      З 13 січня 2012 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо процедури встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги» від 22.12.2011 № 4231-VI, який вносить зміни до ст. 3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV (далі Закон).

     Відповідно до внесених змін дія цього Закону не поширюється на здійснення регуляторної діяльності, пов’язаної з прийняттям актів, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги.

     В зв’язку з вищезазначеним, з Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та виконавчим комітетом Луганської міської ради виключені рішення, якими встановлювалися ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги. Просмотры: 773 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua