Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2013 року

17 апреля 2013

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозицію управління економіки Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 01.04.2013р. було розглянуто питання "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 263/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року". [74,5 Kb]

(оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 10.04.2013 № 14(1191)

 

Просмотры: 560 | Полностью >>>


Про відстеження результативності дії регуляторних актів

11 апреля 2013

     З метою залучення суб'єктів господарювання, членів територіальної громади до участі у  здійсненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, повідомляємо, що розробниками здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів, а саме:

     З 01.03.2013 по 07.05.2013  базове відстеження результативності рішення  Луганської міської ради від 21.08.2012 № 27/7 «Про встановлення Правил утримання домашніх тварин у м. Луганську» за показниками:

- кількість стерилізованих тварин;

- кількість випадків жорстокого поводження з тваринами;

- кількість безпритульних тварин;

- кількість безпритульних тварин, що не пройшли стерилізацію.

Розробник – управління Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська,  тел. 93-25-94.

 З 21.03.2013 по 30.05.2013  повторне відстеження результативності рішення виконавчого комітету  Луганської міської ради від 14.03.2012 № 58 «Про затвердження схеми організації дорожнього руху для великовагового автомобільного транспорту основними магістральними вулицями м. Луганська з переправленням його на нову обїздну дорогу » за показниками:

- щорічна кількість дорожньо-транспортних пригод на вулицях: А.Линьова, Павлівська,Автострадна, Магістральна, Краснодонська;  

- витрати з міського бюджету на утримання та ремонт вулично-дорожньої мережі;

- завантаженість проїзних частин центральних вулиць міста.

Розробник – управління житлово-комунального господарства Луганської міської ради,  тел. 61-76-32.

  Запрошуємо громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даних регуляторних актів.

Просмотры: 569 | Полностью >>>


Про засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

11 апреля 2013

 

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 10.04.2013 розглянуті наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

1.  Про питання щодо оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 27.11.2009 № 58/11 «Про порядок продажу не на конкурентних засадах земельних ділянок несільськогосподарського призначення , на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб».

2.  Про покладенняна управління транспорту та зв’язку Луганської міської ради функцій контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів, що укладені на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська.

        Перенесено з квітня на травень наступні питання:

1. Про питання щодо оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради «Про розміщення зовнішньої реклами на території м. Луганська».

2. Про питання щодо оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради «Про порядок продажу на конкурентних засадах земельних ділянок несільськогосподарського призначення та права оренди на них».

 

Просмотры: 505 | Полностью >>>


Про парковки в обласному центрі

4 апреля 2013

   Мерією міста проводиться робота щодо впорядкування питань паркування транспортних засобів. Вже затверджено перелік спеціальних земельних ділянок для паркування транспортних засобів на території міста Луганська, визначений виконавець робіт з утримання паркувальних майданчиків, яким є Луганське комунальне підприємство «Комбінат зеленого господарства та благоустрою», а також встановлено тариф за утримання даних майданчиків у розмірі трьох гривень за одне паркувальне місце на годину.
   Слід мати на увазі, що до переліку спеціальних земельних ділянок для паркування транспортних засобів, згідно з пп. 266.2.1 Податкового кодексу України, належать земельні ділянки для забезпечення паркування транспортних засобів:

-  на автомобільних дорогах загального користування;

-у комунальних гаражах, на стоянках, паркінгах (будівлях, спорудах, їх частинах), побудованих за рахунок коштів місцевого бюджету.

   Дія вищевказаних нормативних актів належить тільки для паркувальних майданчиків, що перебувають у комунальній власності. Якщо парковка організована на земельній ділянці, що перебуває у власності або в орендному користуванні суб'єкта підприємництва, то орган місцевого самоврядування не має законодавчих підстав для визначення його виконавцем робіт з утримання паркувальних майданчиків і встановлення тарифу на утримання таких майданчиків.

   Порядок здійснення діяльності виконавця робіт з утримання паркувальних майданчиків регулюються Правилами паркування транспортних засобів, затверджених постановою КМУ від 03.12.2009 № 1342. Пункти 13 - 17 Правил паркування містять вимоги до обладнання майданчиків для платного паркування. Крім дорожніх знаків та спеціальної дорожньої розмітки, майданчики для паркування повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менше одного автомата на 20 паркувальних місць. Також спеціально обладнані майданчики для платного паркування обов'язково повинні мати в'їзні та виїзні термінали.

  На сьогоднішній день перед мерією міста та Луганським комунальним підприємством «Комбінат зеленого господарства та благоустрою» стоїть складне завдання по обладнанню парковок паркувальними автоматами. Належить розробити проекти установки паркоматів, що знаходяться в зоні червоних ліній: їх узгодження, визначити, як вони кореспондується з мережами, як здійснюватиметься передача даних. Але без необхідного фінансування це всього лише створення на папері планів, для реалізації яких буде потрібно багато часу, тим більше, що джерело фінансування на даний момент законодавчо не визначений.

          Управління економіки Луганської міської ради

Просмотры: 815 | Полностью >>>


Про визнання рішень такими, що втратили чинність

4 апреля 2013

Рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 26.03.2013 № 74 визнано такими, що втратили чинність наступні рішення:

1. Рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 30.08.2006 № 206 "Про визначення переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах" із змінами до нього.

2. Рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 28.02.2013 № 53 "Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 30.08.206 № 206 "Про визначення переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах" із змінами до нього".

     В зв’язку з вищезазначеним, рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 30.08.2006 № 206 "Про визначення переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах" ізі змінами до нього виключено з Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та виконавчим комітетом Луганської міської ради. 

Просмотры: 605 | Полностью >>>


Про щорічний звіт Луганського міського голови

4 апреля 2013

28.03.2013 на засіданні Луганської міської ради, відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності", заслухано та прийнято до відома Звіт Луганського міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради за 2012 рік. Даний Звіт оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 03.04.2013 № 13 (1190).

Просмотры: 611 | Полностью >>>


Про чергове засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

12 марта 2013

      На черговому засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради (13.03.2013р.) планується розглянути наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

 

  1. Про внесення на розгляд Луганської міської ради питання про щорічний звіт Луганського міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради.
  2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.08.2011 № 252 «Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Луганська або на житлових будівлях, які за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за використання вищевказаних об’єктів» із змінами до нього»

 

       Перенесені з березня на квітень наступні питання:

 

  1. Про питання щодо оприлюднення проекту рішення Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 27.11.2009 № 58/11 «Про порядок продажу не на конкурентних засадах земельних ділянок несільськогосподарського призначення , на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які перебувають у власності громадян та юридичних осіб».
  1. Про покладення на управління транспорту та зв’язку Луганської міської ради функцій контролю за виконанням пасажирськими перевізниками умов договорів, що укладені на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська

 

Просмотры: 586 | Полностью >>>


Повідомлення про оприлюднення

12 марта 2013

     Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 р. № 1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” управління економіки Луганської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме, проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 30.08.2006 № 206 «Про визначення переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах» зі змінами до нього», який спрямовано на:

     - реалізацію повноважень органів місцевого самоврядування щодо визначення виконавців житлово-комунальних послуг;

     - приведення місцевих нормативно-правових актів у відповідність до вимог діючого законодавства.

 

       Зазначений проект з аналізом регуляторного впливу надрукований у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 06.03.2013 № 9(1186).    

       Довідки: газету "Жизнь Луганська" можна придбати у всіх кіосках союздруку та у громадських розповсюджувачів.

    Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються у письмовому вигляді протягом одного місяця з дати опублікування проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу управлінням економіки  Луганської міської ради за адресою: 91055, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, тел. 58-16-54.

Просмотры: 508 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2013 року

12 марта 2013

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозицію управління економіки Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 28.02.2013р. було розглянуто питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 263/1 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року»rshennya-vk.-lmr-vd-28.02.2013-52.doc [54 Kb]

(оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 06.03.2013 № 9(1186 )

 

Рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 28.02.2013 № 52 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 263/1 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на I півріччя 2013 року»" [54 Kb]

Просмотры: 442 | Полностью >>>


На позачерговому засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради (28.02.2013р.) розглянуті наступні питання, що стосується регуляторної діяльності:

12 марта 2013
  1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 263/1 «Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року».
  2. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 30.08.2006 № 206 «Про визначення переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурсних засадах» зі змінами до нього».
  3. Про встановлення Луганському комунальному підприємству «Комбінат зеленого господарства та благоустрою» тарифу на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів.
Просмотры: 570 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua