Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів

28 августа 2013

      З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 13 серпня 2013 року  відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

      На засідання Робочої групи були запрошені члени Громадської палати, створеної при Луганській міській раді.

     На засіданні обговорювалися наступні проекти:

 1.Проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 19.09.2011 № 277/6 «Про створення Центру адміністративних послуг в м. Луганську та затвердження Положення про нього.

     Розробником даного проекту є Департамент Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва.

     Метою прийняття вищезазначеного регуляторного акта є приведення у відповідність до вимог чинного законодавства рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 19.09.2011 № 277/6 «Про створення Центру адміністративних послуг в м. Луганську та затвердження Положення про нього» шляхом викладення у новій редакції Положення про Центр адміністративних послуг в м. Луганську.

2. Проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про затвердження періодичності та строків надання (норм споживання) послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій».

     Розробником даного проекту є Департамент економіки Луганської міської ради.

     Зазначений проект регуляторного акта розроблений з метою визначення періодичності та строків виконання робіт (норм споживання) на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які здійснюються Міським комунальним підприємством «Центржилком», відповідно до вимог діючих нормативно-правових актів у сфері житлово-комунального господарства.

      Члени Робочої групи та запрошені члени Громадської палати, створеної при Луганській міській раді погодилися з необхідністю прийняття даних регуляторних актів.

Просмотры: 635 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2013 року

5 августа 2013
     Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозиції управління архітектури та містобудування Луганської міської ради  та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 30.05.2013р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2013 № 151/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року". [51,5 Kb]

     Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 31.07.2013 № 30 (1207).
Просмотры: 499 | Полностью >>>


До уваги субєктів господарювання!

17 июля 2013
До уваги суб’єктів підприємництва!

З метою налагодження постійного діалогу між суб’єктами господарювання і владою, створення сприятливого підприємницького середовища в регіоні, на території Луганській області діє відділ представництва у Донецькій та Луганській областях з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, який розміщується за адресою:83000 м. Донецьк, вул. 50-річчя СРСР,149, начальник відділу – Ростова Олена Іванівна, тел.моб.:050-929-42-64, e-mail: elena.rostova2011@yandex.net.

Представниками Держпідприємництва України у Луганській області, які розміщуються за адресою: 91000 м. Луганськ вул. Лермонтова, 1б каб.514, є Андрєєв Олександр Олександрович, тел. моб.050-201-77-05 e-mail: andreev1984@ukr.net та Саліханов Артем Романович тел. моб.050-328-79-71 e-mail: sartem@bigmir.net.

 

Управління економіки Луганської міської ради

Просмотры: 567 | Полностью >>>


Про відстеження результативності дії регуляторних актів

20 июня 2013
З метою залучення субєктів господарювання, членів територіальної громади до участі у здійненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської ради, повідомляємо, що управлінням економіки Луганської міської ради здійснюються заходи стосовно базового відстеження результативності дії регуляторного акта, а саме рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 250/2 "Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю "Донбаскамбуд" тарифу на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху" за наступними показниками:
- загальний обсяг пасажироперевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху, що здійснюється товариством з обмеженою відповідальністю "Донбаскамбуд";
- обсяг доходів товариства з обмеженою відповідальністю "Донбаскамбуд", одержаних від надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху;
- розмір надходжень до міського бюджуту від господарської діяльності товариства з обмеженою відповідальністю "Донбаскамбуд", повязаної з перевезенням пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху;
- розмір кредиторської заборгованості товариства з обмеженою відповідальністю "Донбаскамбуд", повязаної з господарською діяльністю від перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху.
Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 19.06.2013 по 21.08.2013.
Розробник - управління економіки Луганської міської ради, тел 58-12-91.
Запрошуємо громадян, субєктів господарювання, їх об'єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даного регуляторного акта.
Просмотры: 905 | Полностью >>>


Про затвердження планових питань з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2013 року

20 июня 2013
З метою забезпечення реалізації статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" щодо здійснення регуляторними органами планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів, рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2013 № 151/1  "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року" затверджені Планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року, та План діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2013 року.
Затверджені плани оприлюднені у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганська" від 19.06.2013 № 24 (1201).
Просмотры: 649 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2013 року

17 июня 2013

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозиції управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів, управління Луганської міської ради з питань екологічної безпеки  м. Луганська та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 30.05.2013р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 263/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року" [50 Kb]
(Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 05.06.2013 № 22(1199))

Просмотры: 541 | Полностью >>>


Про скасування рішень виконавчого комітету Луганської міської ради

28 мая 2013
Увага!
Рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 29.04.2013р. № 107:
скасовоно рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2012 № 120/7 "Про затвердження маршрутної мережі постійних міських автобусних маршрутів загального користування м. Луганська" зі змінами до нього, рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від  09.11.2011 № 329 "Про затвердження маршрутної мережі постійних міських автобусних маршрутів загального користування м. Луганська" зі змінами до ньогоі та п. 2 рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.02.2012 № 33 "Про затвердження маршрутної мережі постійних міських автобусних маршрутів загального користування м. Луганська",
та поновлено дію п.п.1.2 п.1 рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 01.07.2005 № 192 в редакції рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.11.2010 № 138/14.
З Маршрутною мережою постійних міських автобусних маршрутів загального користування м. Луганська (перевезення здійснюються у режимі маршрутного таксі) в редакції рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.11.2010 № 138/14, можна ознайомитись у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 15.05.2013 № 19 (1196)
 
Просмотры: 1000 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2012 року

24 мая 2013
 Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозицію управління транспорту та зв'язку  Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 16.05.2013р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 263/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року [56 Kb]
(оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті «Жизнь Луганска» від 22.05.2013 № 20(1197 )
Просмотры: 477 | Полностью >>>


Про відстеження результативності дії регуляторних актів

14 мая 2013
      З метою залучення суб'єктів господарювання, членів територіальної громади до участі у  здійсненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, повідомляємо, що розробниками здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів, а саме:

З 02.05.2013 по 05.07.2013 повторне відстеження результативності рішення виконавчого комітету  Луганської міської ради від 11.04.2012 № 83 «Про затвердження Положення про проведення земляних робіт на території м. Луганська» за показниками:

- кількість порушень вимог Положення про проведення земляних робіт на території міста Луганська;

- кількість виданих ордерів на проведення земляних робіт;

- розмір надходжень у міський бюджет від фінансових санкцій за порушення правил благоустрою міста.

Розробник – управління житлово-комунального господарства Луганської міської ради,  тел. 61-76-32, 50-44-90.

З 16.05.2013 по 18.07.2013 повторне відстеження результативності рішення виконавчого комітету  Луганської міської ради від 10.05.2012 № 100 «Про типові договори оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська» за показниками:

- кількість укладених договорів оренди нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська;                                                                                                                    

- середній розмір плати за оренду 1 кв.м. нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Луганська;

- розмір надходжень до міського бюджету м. Луганська.

Розробник – управління комунальним майном Луганської міської ради,  тел. 58-16-01.

            Запрошуємо громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даних регуляторних актів.

Просмотры: 1215 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2013 року

13 мая 2013
 Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозицію управління архітектури та містобудування Луганської міської ради, управління Луганської міської ради з питань земельних ресурсів та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 28.02.2013р. було розглянуто питання "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 263/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2012 року та про планові питання, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року". [166,5 Kb]
Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 08.05.2013 № 18 (1195).

Просмотры: 547 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua