Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2013 року

17 декабря 2013

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозиціїї управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів, Департаменту економіки Луганської міської ради, Департаменту забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комутету Луганської міської ради 11.12.2013р. було розглянуто питання "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.05.2013 № 151/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року" [57 Kb]

Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 18.12.2013 № 50 (1226)

Просмотры: 557 | Полностью >>>


Про засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

16 декабря 2013

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 11.12.2013р. розглянуті наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2013 № 151/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року"

     Зміни до плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року вносяться за пропозицією Департаменту економіки Луганської міської ради, Департаменту забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради та управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів:

- про притання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про встановлення тарифу (вартості 1-ї норми часу) на послуги з інвентарізації нерухомого майна, що здійснює МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЮРО ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРІЗАЦІЇ"

     Цілі прийняття:

1. Врегулювання правовідносин між суб"єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта.

2. Інформаційнезабезпечення усіх споживачів, яких стосується прийняття даного рішення.

3. Забезпечення балансу між платоспроможним попитом на послуги та обсягом витрат на їх надання.

- про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 16.08.2013 № 205 "Про затвердження маршрутної мережі постійних міських автобусних маршрутів загального користування м. Луганська"

     Цілі прийняття:

1. Покращення умов перевезень пасажирів, упорядкування маршрутів руху і кількості транспортних засобів на окремих маршрутах м. Луганська, забезпечення регулярної работи автомобільного пасажирського транспорту на постійних міських автобусних маршрутах.

Перенесено на І півріччя 2014 року наступне питання:

- про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення Луганської міської ради "Про затвердження Порядку проведення перевірок у суб"єктів господарювання сфери торгівлі і послуг, у тому числі ресторанного господарства, додержання обов"язкових вимог щодо безпеки продукції, а також додержання правил торгівлі та надання послуг" .

2. Про внесення на розгляд Луганської міської ради питання про затвердження Положення про порядок фінансування робіт капітального ремонту у житлових будинках, де створені об"єднання співвласників багатоквартирних будинків.

     Оприлюднення зазначеного регуляторного акта було здійснено 16.10.2012 року в щотижневій громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганська".

     12.11.2013 даний регуляторний акт обговорювався на засіданні Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

     На засідання Робочої групи були запрошені голови правління наступних ОСББ: "Град-2011", "Івар", "Каскад" та ЖБК "Комунальник" Члени робочої групи погодилися з необхідністю прийняття цього регуляторного акта.

3. Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг у м. Луганську.

     Оприлюднення зазначеного регуляторного акта було здійснено 16.10.2012 року в щотижневій громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганська".

     12.11.2013 даний регуляторний акт обговорювався на засіданні Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

     Члени робочої групи погодилися з необхідністю прийняття цього регуляторного акта.

4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 19.9.2011 № 289/45 "Про методику розрахунку та пропорції розподілу орендної плати за користування об"єктами, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська"

    Оприлюднення зазначеного регуляторного акта було здійснено 16.10.2012 року в щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганська". 

     До даного проекту рішення виконавчого комітету було здійснено базове відстеження до набуття ним чинності та оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганська"  від 11.12.2013 № 49 (1226) 

 

Просмотры: 491 | Полностью >>>


Про внесення змін до складу Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного спливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище

5 декабря 2013

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою вдосконалення правового регулювання господарських, а також адміністративних відносин між органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, а також обґрунтування відповідності проектів регуляторних актів принципам державної регуляторної політики розпорядженням Луганського міського голови від 29.11.2013 № 545 внесені зміни до складу Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

Розпорядження Луганського міського голови від 29.11.2013 № 545 "Про внесення змін до складу Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище" [127,5 Kb]

Просмотры: 609 | Полностью >>>


Про визнання рішення виконавчого комітету Луганської міської ради таким, що втратило чинність

28 ноября 2013

    Рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 09.10.2013 № 280 було визнано таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 21.06.2004 № 205/29 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Луганська"» зі змінами до нього від 18.07.2011 № 231.

    В зв’язку з вищезазначеним,  дане рішення зі змінами до нього виключено з Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та виконавчим комітетом Луганської міської ради. 

     На даний час Правила розміщення зовнішньої реклами на території м. Луганська затверджені рішенням Луганської міської ради від 06.11.2013 № 38/30.

Просмотры: 959 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2013 року

22 ноября 2013

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозиціїї управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів, Департаменту економіки Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засідання виконавчого комутету Луганської міської ради 13.11.2013р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2013 № 151/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року" [62 Kb]

Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 20.11.2013 № 46 (1223)

Просмотры: 541 | Полностью >>>


Про засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

13 ноября 2013

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради, яке відбудеться 13.11.2013 планується розглянути наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2013 № 151/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 213 року"

     Зміни до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року вносяться за пропозицією Департаменту економіки Луганської міської ради та управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів.

2. Про внесення на розгляд Луганської міської ради питання про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Луганська.

     Цілью прийняття даного регуляторного акта  є впорядкування механізму розрахунку та сплати пайової участі з метою формування фінансової основи для вирішення завдань соціально-економічного розвитку міста; врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування та замовниками, які виникають під час залучення коштів на розвиток інфраструктури м. Луганська; надходження коштів до міського бюджету з метою належного фінансування програм розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури міста; виконання програм розвитку м. Луганська.

Просмотры: 484 | Полностью >>>


Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів

13 ноября 2013

З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 13 листопада 2013 року  відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

           На засіданні обговорювалися наступні проекти:

 1.Проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг у м. Луганську".

      Розробником даного проекту є Департамент Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва.

    Метою прийняття вищезазначеного регуляторного акта є приведення у відповідність до вимог чинного законодавства основних засад організації діяльності Центру; реалізація державної політики в сфері надання адміністративних послуг; забезпечення прозорості, об'єктивності, неупередженості діяльності суб'єктів надання адміністративних послуг; забезпечення вільного доступу суб'єктами звернення до інформації щодо порядку, умов, строків, вартості (у разі платності) адміністративних послуг;доступність та зручність для суб'єктів звернень; забезпечення мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг.

2. Проект рішення  Луганської міської ради «Про затвердження Положення про порядок фінансування робіт капітального ремонту у житлових будинках, де створенні об'єднання співвласників багатоквартирних будинків".

      Розробником даного проекту є Департамент забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради.

     Зазначений проект регуляторного акта розроблений з метою впорядкування механізму використання коштів, передбачених у міському бюджеті на виконання Програми; врегулювання відносин між органами місцевого самоврядування та ОСББ, які винукають під час залучення коштів на проведення робіт з капітального ремонту будинків; виконання Програми сприяння створенню та розвитку ОСББ на території міста Луганська на 2013-2014 роки.

      На засідання Робочої групи були запрошені голови правління наступних ОСББ: "Град-2011", "Івар", "Каскад" та ЖБК "Комунальник".

      Після обговорення вищезазначених регуляторних актів Члени Робочої групи  погодилися з необхідністю їх прийняття. 

Просмотры: 514 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2013 року

24 октября 2013

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозиції Департаменту Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва, Департаменту забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засідання виконавчого комітету Луганської міської ради 09.10.2013р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.6.2013 № 151/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виколнавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року" [63,5 Kb]

 

Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 16.10.2013 № 41(1218).

Просмотры: 440 | Полностью >>>


Про засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

4 октября 2013

     На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради, яке відбудеться 09.10.2013 планується розглянути наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.2013 № 151/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 213 року"

     Зміни до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року вносяться за пропозицією Департаменту Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва та Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради.

2. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про затвердження регламенту Центру надання адміністративних послуг у м. Луганську"

     Цілью прийняття даного регуляторного акта  є забезпечення порядку організації роботи Центру надання адміністративних послуг у м. Луганську, порядку дій адміністраторів, державних адміністраторів Центру та їх взаємодії із суб"єктами надання адміністративних послуг.

3. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення Луганської міської ради "Про затвердження Положення про порядок фінансування робіт капітального ремонту у житлових будинках, де створені об"єднання співвласників багатоквартирних будинків".

     Цілью прийняття даного регуляторного акта є врегулювання відносин між органами місцевого самоврядування та ОСББ, які виникають під час залучення коштів на проведення робіт з капітального ремонту будинків.

4. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 19.09.2011 № 286/45 "Про методику позрахунку та пропорції розподілу орендної плати за користування об"єктами, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська"

     Цілью прийняття даного регуляторного акта є приведення власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.  

5. Про внесення на розгдяд Луганської міської ради питання про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Луганська.

     Цілью прийняття даного регуляторного акта є формування єдиного підходу всіх суб"єктів рекламної діяльності - Луганської міської ради та її уповноважених виконавчих органів, замовників, розповсюджувачів та споживачів реклами, державних контролюючих органів тощо, до питань, що стосуються зовнішнього рекламного оформлення міста.

6. Про затвердження періодичності та строків надання (норм споживання) послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

     Цілью прийняття даного регуляторного акта є забезпечення якісного та вчасного надання споживачам послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Просмотры: 446 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на ІІ півріччя 2013 року

26 сентября 2013

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи чисельні зміни та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.09.2013р. було розгляното питання "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 13.06.213 № 151/1 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд воконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на ІІ півріччя 2013 року" [35,5 Kb], яким додатки до вказаного рішення викладені в новій редакції.

Додаток до рішення [203 Kb]

Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганська" від 18.09.2013 № 37 (1214)

Просмотры: 668 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua