Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Департамент Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва інформує

4 апреля 2014

 

03.04.2014 року, з метою вдосконалення здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, управлінням регуляторної політики та правових питань Департаменту Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва  було проведено навчання за темою:«Закон України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» та практичні рекомендації щодо реалізації державної регуляторної політики»

     У навчанні прийняли участь спеціалісти департаментів та управлінь Луганської міської ради, які відповідають за здійснення державної регуляторної політики.

     Учасники навчання мали можливість ознайомитися з основними положеннями Закону, практикою використання його вимог під час здійснення державної регуляторної політики.

Просмотры: 392 | Полностью >>>


До відома виконавчих органів Луганської міської ради щодо необхідності погодження проектів рішень органів місцевого самоврядування з територіальними органами уповноваженого органу, а саме територіальними органами Служби

28 марта 2014

     Відповідно до роз"яснень Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва доводимо до Вашого відома наступне.

     Згідно з абзацем другим частини першої статті 4-1 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (далі - Закон про дозвільну систему) порядок видачі документів дозвільного характеру або відмови в їх видачі, переоформлення, анулювання, видача або відмова у видачі яких законами України віднесена до повноважень органів місцевого самоврядування, встановлюється їх рішенням за погодженням з територіальними (місцевими) органами центральних органів виконавчої влади, що здійснюють регулювання у відповідній сфері, та територіальними органами уповноваженого органу, а у випадках, передбачених законом, - на підставі типових порядків, затверджених Кабінетом Міністрів України.

     Таким чином, Законом про дозвільну систему чітко встановлено необхідність погодження порядків видачі документів дозвільного характеру з територіальними органами уповноваженого органу.

     Отже, проекти рішень Луганської міської ради, якими встановлюються порядки видачі документів дозвільного характеру потребують погодження з територіальним органом уповноваженого органу, а саме з Сектором представництва у Луганській області.

     Сектор представництва у Луганській області розміщується за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Лермонтова, 1б, к. 514, тел\факс (0642)58-50-39,e-mail: dkrlug@ukr/net.

Завідувач Сектору представництва у Луганській області - Андрєєв Олександр Олександрович.

Головний спеціаліст Сектору представництва у Луганській області - Саліхов Артем Романович.

Просмотры: 652 | Полностью >>>


До відома суб'єктів господарювання, їх об'єднань та громадян

28 марта 2014

Доводимо до Вашого відома, що з метою підвищення рівня ефективності взаємодії територіальних підрозділів Держпідприємництва України з місцевою владою та суб"єктами господарювання, а також на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.11.2013 № 948 "Про погодження реорганізації територіальних органів Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва" у відомстві змінено структуру та штатний розпис.

     Відтепер на території Луганської області створено та діє Сектор представництва у Луганській області, який є самостійним підрозділом у структурі Держпідприємництва України.

     Сектор предсттавництва розміщується за адресою: 91000, м. Луганськ, вул. Лермонтова, 1 б, к. 514, тел/факс (642) 58-50-39, e-mail: dkrlug@ukr/net.

     Завідувач Сектору представництва у Луганській області - Андрєєв Олександр Олександрович.

     Головний спеціаліст Сектору представництва у Луганській області - Саліхов Артем Романович.

 

Просмотры: 406 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2014 року

20 марта 2014

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозиціїї Департаменту архітектури та містобудування Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комутету Луганської міської ради 15.01.2014р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2013 № 335 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради у ІІ півріччі 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2014 року" [76,5 Kb]

Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 19.03.2014 № 11 (1240)

Просмотры: 541 | Полностью >>>


Про відстеження результативності регуляторних актів

13 марта 2014

     З метою залучення субєктів господарювання, членів територіальної громади до участі у здійненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської ради, повідомляємо, що розробниками здійснюються заходи з відстеження результативності дії регуляторних актів, а саме:Департаментом економіки Луганської міської ради здійснюються заходи стосовно повторного  відстеження результативності рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 28.02.2013 року № 53/1 "Про встановлення Луганському комунальному підприємству "Комбінат зеленого господарства та благоустрою" тарифу на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортсних засобів"  за наступними показниками:

- обсяг доходів, одержаних від надання послуг з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів;

- рівень відшкодування фактичних витрат на надання послуг планово-нормативними, передбаченими в тарифі;

- фінансовий результат, одержаний від реалізації послуг.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 06.03.2014 по 07.05.2014.
Розробник - Департамент економіки Луганської міської ради, тел 58-12-91.

Департаментом Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська здійснюються заходи стосовно повторного  відстеження результативності рішення Луганської міської ради від 21.08.2012 року № 27/7 "Про встановлення Правил утримання домашніх тварин" за наступними показниками:

- кількість стерилізованих тварин;

- кількість безпритульних тварин;

- кількість безпритульних тварин, що не пройшли стерилізацію.

Строк виконання заходів з відстеження результативності даного регуляторного акта з 10.03.2014 по 07.05.2014.

Розробник - Департамент Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська, тел. 93-25-94.

Запрошуємо громадян,суб"єктів господарювання, їх об"єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даних регуляторних актів.

 

Просмотры: 489 | Полностью >>>


Про засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

13 марта 2014

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 12.03.2014р. розглянуті наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2013 № 335 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради у ІІ півріччі 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2014 року"

      Зміни до плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2014 року вносяться за пропозицією Департаменту Луганської міської ради з питань екологічної безпеки міста, Департаменту забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради:

 І. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення Луганської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення,  видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Луганська».

      Цілі прийняття:

<!--[if gte mso 9]> Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

 - визначення механізму врегулювання питання проведення земляних або ремонтних робіт на об"єктах благоустрою;

- отримання документів дозвільного характеру у відповідності до вимог чинного законодавства;

- приведення місцевих нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства.

  ІІІ. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про порядок функціонування місць поховань у м. Луганську»

      Цілі прийняття:

 - врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування, ритуальною службою та суб’єктами господарювання у сфері надання ритуальних послуг.

ІV. Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акта, а саме проекту рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 09.08.2006 № 180 «Про порядок призначення тимчасового перевізника на постійні міські автобусні маршрути загального користування м. Луганська».

      Цілі прийняття:

- покращення умов перевезень пасажирів, забезпечення регулярної работи автомобільного пасажирського транспорту на постійних міських автобусних маршрутах.

Просмотры: 492 | Полностью >>>


До уваги субєктів господарювання, які мають намір розміщати літні майданчики (пересувна торговельна мережа) на весняно-осінній період

5 марта 2014

Рішенням виконавчого комітету Луганскої міської ради від 15.1.2014 № 8 "Про деякі питання, пов'язані з розміщенням на території м. Луганська об"єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі" затверджено Положення про комісію з питань розміщення об"єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі на території м. Луганська.

Також, даним рішенням встановлено:

- перелік місць на території м. Луганська, які рекомендовані для розміщення літніх майданчиків (пересувна торговельна мережа) на весняно-осінній період;

 - перелік місць на території м. Луганська, які рекомендовані для розміщення об"єктів сфери послуг пересувної мережі;

- що розміщення об"єктів пересувної торговельної мережі, в тому числі літніх майданчиків, на території м. Луганська здійснюється на підставі позитивного висновку Комісії та за умови отримання згоди, яка надається згідно Порядку встановлення на території об"єктів благоустрою у м. Луганську місць для розміщення об"єктів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та надання згоди на їх розміщення;

- перелік документів, які необхідно надати до комісії для отримання висновка про можливість або неможливість розміщення об"єктів торгівлі або сфери послуг пересувної мережі на території м. Луганська.

З даним рішенням можна ознайомитись у розділі "Прийняті регуляторні акти".

Просмотры: 804 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2014 року

23 января 2014

Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", враховуючи пропозиціїї Департаменту архітектури та містобудування Луганської міської ради та з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комутету Луганської міської ради 15.01.2014р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2014 № 335 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради у ІІ півріччі 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2014 року" [55,5 Kb]

Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 22.01.2014 № 3 (1232).

Просмотры: 672 | Полностью >>>


Про засідання виконавчого комітету Луганської міської ради

23 января 2014

На засіданні виконавчого комітету Луганської міської ради 15.01.14  розглянуті наступні питання, що стосуються регуляторної політики:

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2013 № 335 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради уІІ півріччі 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2014 року».

2. Про внесення на розгляд Луганської міської ради питання про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 30.06.2011 № 10/4 «Про встановлення на території м. Луганська податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Розробник проекту регуляторного акта - Департамент економіки Луганської міської ради.

Цілі прийняття: Зазначений проект регуляторного акта спрямований на врегулювання правового поля із встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в м. Луганську відповідно до вимог положень Податкового кодексу України, із змінами, внесеними Законом України від 04.07.2013 № 403-VII "Про внесення змін до податкового кодексу України та інших законів України щодо о"бєктів нерухомості".

Оприлюднення зазначеного регуляторного акта було здійснено 20.11.2013 року у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" № 46.

Даний проект рішення 18.12.2013 р. обговорювався на засіданні Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище . Після обговорення Члени Робочої групи одноголосно погодилися з необхідністю прийняття даного проекту рішення.

3. Про внесення на розгляд Луганської міської ради питання Про встановлення порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Луганська.

Розробник проекту регуляторного акта - Департамент архітектури та містобудування Луганської міської ради.

Ціль прийняття:  Впровадження даного регуляторного акта є законодавчо обумовленою необхідністю. Так, частиною 1 ст. 40 Закону України від 17.02.2011 №3038-VI «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено законодавчу норму прямої дії про обов'язковість встановлення органом місцевого самоврядування порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту відповідно до норм зазначеного Закону.

4. Про деякі питання, пов’язані з розміщенням на території м. Луганська об’єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі.

Розробник проекту регуляторного акта -  Управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів.

 Ціль прийняття:  Впорядкування організації роботи об’єктів пересувної  торговельної мережі, об’єктів сфери послуг пересувної мережі на території міста  та встановлення єдиного підходу та вимог до них.

 Оприлюднення зазначеного регуляторного акта було здійснено 20.11.2013 року у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" № 46.Даний проект рішення 18.12.2013 р. обговорювався на засіданні Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище . Після обговорення Члени Робочої групи одноголосно погодилися з необхідністю прийняття даного проекту рішення.

 

Просмотры: 561 | Полностью >>>


Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище

24 декабря 2013

 

З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 18 грудня 2013 року  відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

           На засіданні обговорювалися наступні проекти:

 1. Проект рішення Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення Луганської міської ради від 30.06.2011 № 10/4 "Про встановлення на території м. Луганська податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"".

      Розробником даного проекту є Департамент економіки Луганської міської ради.

    Метою прийняття вищезазначеного регуляторного акта є приведення місцевих нормативно-правових актів у відповідність до вимог діючого законодавства, а саме Податкового кодексу України, правове регулювання господарських та адміністративних відносин між фізичними та юридичними особами, в тому числі нерезидентами, які є власниками об"єктів житлової нерухомості та Луганською міською радою і контролюючими органами.

 

2. Проект рішення  виконавчого комітету Луганської міської ради «Про деякі питання, пов"язані з розміщенням на території м. Луганська об"єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі".

      Розробником даного проекту є управління Луганської міської ради з питань побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування та захисту прав споживачів.

     Зазначений проект регуляторного акта прямований на правове регулювання господарчих та адміністративних відносин між суб"єктами господарювання та виконавчими органами Луганської міської ради, а саме:

- ефективне використовування території міста;

- упорядкування місць розміщення об"єктів торгівлі та сфери послуг пересувної мережі;

- створення умов для відпочинку жителів міста в весняно-осінній період, за умови розміщення літніх майданчиків;

- підвищення якості торговельного обслуговування;

- забезпечення зайнятості населення, створення нових рабочих місць;

- збільшення надходжень до міського бюджету від сплати єдиного податку, або збору запровадження деяких видів підприємницької діяльності, плати за користування земельними ділянками.

      Після обговорення вищезазначених регуляторних актів Члени Робочої групи  погодилися з необхідністю їх прийняття. 

Просмотры: 519 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua