Градостроительная документация
Бюджет Луганска
Облигации муниципального займа
Регуляторная политика
Государственные закупки
Обращения граждан
 

Центр административных услуг в Луганске


Луганск спортивный

 

 

ОСВІТНІЙ ПОРТАЛ ЛУГАНСЬКА

 

 

 

 

Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище

16 мая 2014

З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 13 травня 2014 року  відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

                 На засіданні обговорювалися наступні проекти:

 1. Проект рішення Луганської міської ради «Про звнесення змін до рішення Луганської міської ради від 27.08.2010 № 69/27 "Про деякі питання щодо укладання договорів оренди землі" ".

      Розробником даного проекту є Департамент Луганської міської ради з питань земельних ресурсів.

      Метою розробки та впровадження проекту регуляторного акта є:

- приведення нормативно-правового акта у відповідність до чинного законодавства;

- сприяння єфективному використанню земель міста Луганська.

     Прийняття зазначеного регуляторного акта забезпечить ефективне і оперативне вирішення питань оренди землі відповідно до положень діючого законодавства, буде сприяти налагодженню та уніфікації відносин з цих питань між органами самоврядування та суб"єктами, що бажають орендувати землі міста.

2. Проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 10.08.2011 № 252 "Про затвердження Положення про порядок розміщення, встановлення та експлуатації технічних елементів телекомунікаційних мереж (Інтернету, кабельного телебачення), супутникових антен, охоронних засобів, інших приймальних пристроїв на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська або на житлових будівлях, які за рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради передані в управління виконавцям послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території, та плати за використання вищевказаних об"єктів".

       Розробником даного проекту є управління комунальним майном Луганської міської ради.

Метою розробки та впровадження проекту регуляторного акта є:

- удосконалення нормативної бази, яка стосується порядку розміщення, встановлення та експлуатації кабельних ліній електрозв"зку та технічних засобів телекомунікацій на будівлях та спорудах, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Луганська та які знаходяться в управлінні виконавців послуг з утримання будинків та споруд і прибудинкової території;

- дотримання рівних прав і інтересів населення, органів місцевого самоврядування та суб"єктів господарювання;

- деталізація нормативного регулювання відповідальності за порушення, встановлення та експлуатації технічних елементів.

     На засідання були запрошені:

Директор Департаменту Луганської міської ради з питань земельних ресурсів.

Головний інженер МКП "Центржилком".    

     Після обговорення даних проектів члени Робочої групи погодилися з необхідністю їх прийняття.  

 

     

      

Просмотры: 483 | Полностью >>>


Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище

14 мая 2014

       З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 06 травня 2014 року  відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

         На засіданні обговорювався наступний проект:

 1. Проект рішення Луганської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об"єктів благоустрою, або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території м. Луганська".

      Розробником даного проекту є Департамент Луганської міської ради з питань екологічної безпеки м. Луганська.

      Метою розробки та провадження проекту регуляторного акта є:

- визначення механізму врегулювання питання проведення земляних/або ремонтних робіт на об"єктах благоустрою;

- отримання документів дозвільного характеру у відповідності до вимог діючого законодавства;

- приведення місцевих нормативно-правових актів у відповідність до вимог діючого законодавства.

    Прийняття запропонованого регуляторного акта надасть можливість підвищити ефективність заходів з проведення ремонтних робіт на об"єктах благоустрою та зменшити кількість правопорушень у цій сфері.

      Під час обговорення вищезазначеного проекту регуляторного акта головою правління громадської організаціїї "Бізнес-експерт" було запропановано ряд пропозицій в частині запобігання надзвичайного стану при порушені об"єктів благоустрою на території міста Луганська. Розробник погодився з необхідністю внесення наданих пропозицій до проекту рішення.

       Після обговорення даного проекту рішення члени Робочої групи погодилися з необхідністю його прийняття.

    

Просмотры: 559 | Полностью >>>


Про часткову втрату чинності рішення виконавчого комітету Луганської міської ради

8 мая 2014

     Рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 25.04.2014 № 102/1:

- міському комунальному підприємству "Луганськелектротранс" встановлено тариф на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху у розмірі 1 гривня 75 копійок за разовий проїзд одного пасажира;

- визнано такими, що втратили чинність пункти 1,4 рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 08.10.2011 № 296.

      В зв"язку з чим, рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 08.10.2011 № 296 виключено із Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та її виконавчим комітетом.

 

Просмотры: 492 | Полностью >>>


Про скасування рішення Луганської міської ради

29 апреля 2014

Керуючись Земельним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням Луганської міської ради від 24.4.2014 № 42/35 скасовано рішення Луганської міської ради від 28.11.2006 № 11/14 "Про затвердження Положення про порядок проведення аукціонів (конкурсів) з набуття права оренди вільних земельних ділянок".

    Дане рішення  виключено з Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та її виконавчим комітетом.

Просмотры: 579 | Полностью >>>


Про щорічний звіт Луганського міського голови

29 апреля 2014

24.04.2014 на засіданні Луганської міської ради, відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності", заслухано та прийнято до відома Звіт Луганського міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради за 2013 рік. Даний Звіт буде оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 30.04.2013 № 17 (1246).

Просмотры: 508 | Полностью >>>


Департамент Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва інформує про проведення навчання

28 апреля 2014

     24-25.04.2014 року, з метою вдосконалення здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, управлінням регуляторної політики та правових питань Департаменту Луганської міської ради з питань регуляторної політики та підприємництва  було проведено навчання за темою: "Вимоги до аналізу регуляторного впливу регуляторного акта згідно ст. 8 Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності»та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308. Практичні рекомендації щодо реалізації державної регуляторної політики в частині проведення аналізу впливу регуляторного акта."

      У навчанні прийняли участь спеціалісти департаментів та управлінь Луганської міської ради, які відповідають за здійснення державної регуляторної політики.

      Учасники навчання ознайомилися з практичними рекомендаціями щодо реалізації державної регуляторної політики в частині проведення аналізу впливу регуляторного акта.

Просмотры: 440 | Полностью >>>


Про відстеження результативності дії регуляторного акта

17 апреля 2014

     З метою залучення субєктів господарювання, членів територіальної громади до участі у здійненні державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської ради, повідомляємо, що Департаментом економіки Луганської міської ради здійснюються заходи стосовно базового  відстеження результативності рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 09.10.2013 № 265/2 "Про затвердження періодичності та строків надання (норм споживання) послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"  за наступними показниками:

- розмір надходжень до міського бюджету м. Луганська, пов"язаних з дією акта;

 - кількість укладених договорів на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 Строк виконання заходів з відстеження результативності даного рішення з 16.04.2014 по 14.06.2014.
Розробник - Департамент економіки Луганської міської ради, тел 58-12-91.

    Запрошуємо громадян,суб"єктів господарювання, їх об"єднання, наукові установи та консультативно-дорадчі органи, відповідно до процедури здійснення державної регуляторної політики, прийняти участь у виконанні заходів з відстеження даного регуляторного акта.

Просмотры: 500 | Полностью >>>


Відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище

17 апреля 2014

 З метою забезпечення прозорості та відкритості здійснення регуляторної політики органами місцевого самоврядування, керуючись Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, 16 квітня 2014 року  відбулося засідання Робочої групи з обговорення регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу, який справлятиме регуляторний акт на ринкове середовище.

           На засіданні обговорювалися наступні проекти:

 1. Проект рішення виконавчого комітету Луганської міської ради «Про порядок функціонування місць поховань у м. Луганську".

      Розробником даного проекту є Департамент забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради.

      Метою прийняття вищезазначеного регуляторного акта є врегулювання правових відносин між органами місцевого самоврядування, ритуальною службою та суб"єктами господарювання у сфері надання ритуальних послуг.

      Прийняття запропонованого регуляторного акта надасть можливість затвердити порядок розміщення, облаштування, утримання та охорону місць поховань та забезпечить виконання на території громади вимог чинного законодавства.

2. Проект рішення  виконавчого комітету Луганської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 09.08.2006 № 180 "Про порядок призначення тимчасового перевізника на постійні міські автобусні маршрути загального користування м. Луганська".

      Розробником даного проекту є Департамент забезпечення життєдіяльності міста Луганської міської ради.

      Зазначений проект регуляторного акта прямований на:

- визначення основних правових та організаційних основ регулювання у сфері перевезень пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська;

- встановлення вимог до тимчасових перевізників, водіїв та транспортних засобів щодо забезпечення безпеки перевезень та екологічної безпеки;

- визначення системи контролю, прав, обв"язків та відповідальності перевізників за порушення нормативно-правових актів, договорів із перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська;

- створення рівних умов для роботи всіх суб"єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері перевезень пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування м. Луганська;

- створення конкурентного середовища серед суб"єктів підприємницької діяльності, які надають послуги у сфері перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та обмеження монополізму;

- приведення місцевої нормативної бази до вимог чинного законодавства.

      Після обговорення вищезазначених регуляторних актів Члени Робочої групи  погодилися з необхідністю їх прийняття. 

Просмотры: 422 | Полностью >>>


Про внесення змін до Плану діяльності виконавчого комітету Луганської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на І півріччя 2014 року

14 апреля 2014

     Керуючись Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності",  з метою забезпечення прозорості здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луганської міської ради, на засіданні виконавчого комутету Луганської міської ради 04.04.2014р. було розглянуто питання Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2013 № 335 "Про виконання планових питань, що вносилися на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради у ІІ півріччі 2013 року та про планові питання, що вносяться на розгляд виконавчого комітету Луганської міської ради на І півріччя 2014 року". [193,5 Kb]

       Оприлюднено у щотижневій міській громадсько-політичній газеті "Жизнь Луганска" від 09.04.2014 № 14 (1243).

Просмотры: 494 | Полностью >>>


Про визнання рішення виконавчого комітету Луганської міської ради таким, що втратило силу

14 апреля 2014

     У звязку із закінченням строку дії договорів на перевезення пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах загального користування, які були укладені між виконавчим комітетом Луганської міської ради та Товариством з обмеженою Відповідальністю "Донбаскамбуд", рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 04.04.2014 № 79/2 було визнано таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Луганської міської ради від 11.12.2012 № 250/2 «Про встановлення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОНБАСКАМБУД" тарифу на послугу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху"».

    Дане рішення  виключено з Реєстру діючих регуляторних актів, прийнятих Луганською міською радою та виконавчим комітетом Луганської міської ради. 

    

Просмотры: 657 | Полностью >>>


 


© 2006 - 2015, Луганский городской совет
91055, г. Луганск, ул. Коцюбинского, 14 ,
тел.: 58-13-34, факс (642) 55-12-37,
эл. адрес : lgik@ukrpost.ua